DAJ CYNK

Play przymierza się do zakupu firmy pożyczkowej

08.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 9674

Ważne 9

10

Właściciel P4 chce przejąć firmę pożyczkową, prawdopodobnie skandynawską, by na własną rękę rozpocząć sprzedaż usług bankowych - czytamy w Pulsie Biznesu. Kilka miesięcy temu P4 przejął domenę playbank.pl - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Właściciel P4 chce przejąć firmę pożyczkową, prawdopodobnie skandynawską, by na własną rękę rozpocząć sprzedaż usług bankowych - czytamy w Pulsie Biznesu. Kilka miesięcy temu P4 przejął domenę playbank.pl - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Polkomtel związał się z Invest Bankiem, T-Mobile z Aliorem, a Orange z mBankiem. Według informacji Pulsu Biznesu, partnerstwa szukał i P4, bezskutecznie. Teraz właściciel operatora sieci Play rozgląda się po zagranicznych rynkach w poszukiwaniu odpowiedniego nabytku i prowadzeniu działalności na własną rękę... bez prowizji dla partnerów biznesowych.

Celem ma być podobno najlepiej rozwinięta pod względem biznesu pożyczkowego Skandynawia, a przejmowany podmiot wraz z całym know-how i systemami informatycznymi umożliwić może sprawny start oferowania usług.

Nie komentujemy planów naszych właścicieli - ucina poproszony o komentarz przez Puls Biznesu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play. Robimy to, na czym się znamy, czyli sprzedajemy usługi telekomunikacyjne - dodaje Gruszka.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł

Tagi: p4 play
Komentarze
Zaloguj się
72. ~Elina Johnson
0

2016-04-17 02:17:13

Szukasz kredytu? Albo byłeś odmówił kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Firma pożyczki Elina Johnson jesteśmy ograniczeni w rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail dzisiaj poprzez elinajohnson11@hotmail.com

Odpowiedz

71. ~romano
0

2015-06-15 19:28:33

Solorz sie wział za bankowanie to wyszło jak widać, dziury w systeme i okradzione konta.

Odpowiedz

70. ~fan wlo
-1

2015-06-10 15:27:42

@wlo pewnie masz pewność, taka jak i ja ją mam że są ludzie którzy zjedzą gó.w.no jak dostaną coś za darmo. Zero prywatności i ambicji itp. Byle by za darmo. Dlatego play był tak kochany.... wyrażam zgode na wszystko nawet sprawdzajcie mi dupe dziennnie byle by mieć 5 zł rabatu na FV.... Ty do takich nie należysz ani ja. Inni mogą spać w kontenerze, jeść w mlecznym, tv oglądać przez odsłonięte okno sąsiada itd....

Odpowiedz

69. wlo
-1

2015-06-09 13:09:24

67 - różnicę widać... Wystarczy, że się pokażę w wejściu, konsultantka (cholera wie jak oni się nazywają - w sensie stanowiska) wie o mnie wszystko, zna moje oczekiwania, orientuje się w możliwościach itd. Może nie ma to znaczenia dla niektórych, dla mnie ma ;-)

Odpowiedz

68. Tuldor88
-1

2015-06-09 10:37:26

"Pan ma zablokowane usługi bo nie opłacił pan 3 faktur, nie moge ich rozłożyć na raty aaaale... może interesował by pana na nie kredyt konsolidacyjny?" :P

Odpowiedz

67. ~Piotrek
1

2015-06-09 10:32:49

@wlo no to jest kwestia podejścia - czy korzystasz z tańszych ofert które zaspokajają Twoje potrzeby czy płacisz za coś z czego jak napisałeś można zrezygnować bez ujmy w komforcie użytkowania. Nie wiem ja np wychodzę z założenia ze starej reklamy - "jeśli nie widać róznicy to po co przepłacać"

Odpowiedz

66. ~Kazimierz
1

2015-06-09 09:30:28

Oby się tylko lepiej pilnowali niż Plusbank:"Poważne włamanie do polskiego banku, skradzione dane i hasła klientów"

Odpowiedz

65. wlo
-2

2015-06-08 22:14:20

Mam kolegę, przyjaciela... Może już mówiłem jaki bank jest dla niego najlepszy? Otóż taki, który ma zawsze wolne miejsca na parkingu i najlepiej pod drzwiami wejściowymi ;-)

Odpowiedz

64. wlo
-2

2015-06-08 22:11:36

Fakt - mogę z karty zrezygnować - bo nie jest moją podstawową - odkąd mam rachunek w tym małym banku... Więc w sumie miałbym darmo. Ale po co? Jakbym tańsze piwo pił, to tylko w maju bym spokojnie zaoszczędził na tę roczną opłatę ;-)

Odpowiedz

63. wlo
-2

2015-06-08 22:09:57

62 - bo mnie stać i nie stanowi to dla mnie problemu? No właśnie o jednym z nich mówię - o tym zielonym ;-)

Odpowiedz

62. ~Piotrek
2

2015-06-08 21:57:42

@wlo ale po co płacisz za kartę bezwzględnie 84 zł rocznie? Czy ten duży bank ma coś czego nie ma darmowy DUŻY bank polski z puszką w logo albo ten zielony zachodni? bo jest taki jeden bank włoski który tak ma że nic nie daje a za kartę bezwzględnie zabiera

Odpowiedz

61. wlo
-2

2015-06-08 21:47:57

59 - czasem nie ma na to siły...

Odpowiedz

60. ~K
-2

2015-06-08 21:15:03

Czyli będzie Playvident ;D

Odpowiedz

59. ~lubięwlo
2

2015-06-08 20:59:35

wlo znów dostał sra.czki. ;-)

Odpowiedz

58. wlo
-2

2015-06-08 20:52:57

Dodam, że w dużym płacę za "darmowość" 7 zł miesięcznie - nie ma progów darmowości, jest bezwzględna opłata za kartę, a w małym z powodzeniem progi darmowości przekraczam, więc jest darmo, co więcej - już 500 zł (w ciągu jednego roku) w formie bonusu na zakupy w Empiku dostałem ;-)

Odpowiedz