DAJ CYNK

Francuzi ostrzą zęby na T-Mobile USA

01.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3908

Ważne 5

1

Iliad, najmniejszy z francuskich operatorów komórkowych, nieoczekiwanie złożył ofertę przejęcia pakietu kontrolnego w T-Mobile USA. Czy Francuzi za 15 mld dolarów pokrzyżują plany Sprinta?

Iliad, najmniejszy z francuskich operatorów komórkowych, nieoczekiwanie złożył ofertę przejęcia pakietu kontrolnego w T-Mobile USA. Czy Francuzi za 15 mld dolarów pokrzyżują plany Sprinta?

Paryska firma za 15 mld dolarów chce przejąć 56,6% akcji T-Mobile USA w cenie 33 dolarów za udział. Transakcja sfinalizowana miałaby być częściowo za gotówkę, a częściowo z pomocą kredytu - ze wsparciem największych międzynarodowych banków. Przed plotkami na temat oferty przejęcia T-Mobile USA, amerykański operator wyceniany był na 24,8 mld dolarów.

Do przejęcia T-Mobile USA szykuje się od dłuższego czasu Sprint. Powstało nawet porozumienie na mocy, którego w razie zablokowania transakcji przez regulatora, Sprint miałby wypłacić T-Mobile 2 mld dolarów. Ten ostatni zablokował już wcześniej przejęcie T-Mobile USA przez AT&T.

Zobacz: 2 mld dolarów od Sprinta, w razie gdyby regulator zablokował przejęcie T-Mobile USA

Źródło tekstu: Cellular News, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~T-mobile to złodziej
0

2014-08-03 06:59:41

Uważajcie na t-mobile,to jest złodziej,on okrada swoich klientów czyt. (jeleni).

Odpowiedz

12. ~
1

2014-08-01 14:16:49

@6: Pewnie im zabrakło na podwyżkę dla Rybak-Dowżyk...

Odpowiedz

11. ~dfgdfsdf
1

2014-08-01 13:19:48

A ja wale ich jumpa mi potrzebny był /jest tani abonanemnt bez telefonu :)

Odpowiedz

10. ~
0

2014-08-01 12:54:23

Chcą żebyś zakupił nowy abonament w taryfie Jump, było już to wyjaśnione przez samo Tmobile.

Odpowiedz

0

2014-08-01 12:52:20

Jak to co? Strzyżenie owiec/golenie baranów aż sie nie rozbiegną :P Liczą na to, że ci jacy mają starsze oferty są mniej ogarnięci i nic nie zrobią dajac im dodatkowy dochód za frajer...

Odpowiedz

8. ~dfgdfsdf
0

2014-08-01 12:44:17

@7 Ta wiem o tym i.Sam fakt takiego postępowania jest poniżej krytyki .Zmiany w trakcie trwania umowy co to ma być ?

Odpowiedz

0

2014-08-01 12:40:56

@6 przyszło też do Ciebie pismo z informacją, że możesz zrezygnować z abo bez żadnych opłat - zawsze możesz przenieść się do innej sieci :P

Odpowiedz

6. ~dfgdfsdf
1

2014-08-01 12:12:45

Ostatnio z t -mobile przyszla mi zmiana w abonamencie 5 zł w górę.Niby kwota niewielka ,ale boli sam fakt robienia ludzi w uja.Próbują wyciągnąć więcej kasy(abonament bez telefonu)

Odpowiedz

5. ~sln
0

2014-08-01 12:07:25

@RobertX - a Francja sciągnie 50% zysków w postaci podatków i przepieprzy je na wypłacanie socjalu islamskim imigrantom żyjącym na zasilku i palącym auta/autobusy w Paryżu :)

Odpowiedz

4. ~RobertX
1

2014-08-01 11:40:17

Ad 1 - a co Ci przeszkadza dymanie amerykanów ? ;) Pieniądze wrócą na stary kontynent a to jest zdecydowanie bliżej nas :)

Odpowiedz

3. ~mk
0

2014-08-01 11:02:58

Zasłona dymna... to jest chyba właściciel Free jak się nie myle....

Odpowiedz

2. rcicho
0

2014-08-01 11:01:23

Dymają klientów wszyscy bez względu na nację. Po prostu każdy chce zarobić. Na tym polega biznes.

Odpowiedz

1. ~Red
0

2014-08-01 10:40:58

No jeszcze czego, żabojadów wpuścić do Stanów. Patrząc na działania "naszych" rodzimych francuzów można stwierdzić że nacja ta posiada niezwykłe umiłowanie w dymianiu klientów więc aż się boje gdyby Iliad zagościł w USA na stałe.

Odpowiedz