DAJ CYNK

BlackBerry przedstawia wyniki kwartalne

Dodane przez: Isand

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 8877

Kanadyjski BlackBerry podzielił się swoimi wynikami finansowymi za ostatni kwartał. Udziałowcy firmy nie mają powodu do narzekań.

Stojący na czele firmy John Chen z dumą opisywał wzrost przychodów w każdym segmencie działalności firmy, bardzo dobre wyniki non-GAAP oraz w sektorze wolnych przepływów finansowych. Jak zatem sprawował się BlackBerry w trzecim kwartale 2019 roku?

 

  •     Całkowity przychód non-GAAP wyniósł 280 milionów dolarów, czyli 23% wzrostu rok do roku;całkowity przychód GAAP wyniósł 267 milionów dolarów co przekłada się na 18% wzrostu rok do roku
  •     Przychód non-GAAP w segmencie oprogramowania i usług wyniósł 275 milionów dolarów (26% wzrostu rok do roku); przychód GAAP w tym samym segmencie to natomiast 262 milionów dolarów (wzrost o 21% w segmencie rok do roku)
  •     Zysk non-GAAP firmy przypadający na jedną akcję (zarówno zwykłą, jak i rozwodnioną) wyniósł 3 centy, natomiast strata GAAP na jedną akcję zwykłą wyniosła 6 centów. Strata GAAP na jedną akcję rozwodnioną wyniosła 7 centów.
  •     Wolne przepływy środków pieniężnych sięgnęły 37 milionów dolarów

John Chen zapowiedział całkowicie nowe inwestycje w nadchodzącym czasie. Czekamy niecierpliwie.

Zobacz BlackBerry może wrócić do produkcji własnych telefonów
Zobacz BlackBerry Key3 powstanie, nie wiadomo jednak kiedy

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: crakcberry

Przewiń w dół do następnego wpisu