DAJ CYNK

BlackBerry przedstawia wyniki kwartalne

Dodane przez: Isand

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 8508

Kanadyjski BlackBerry podzielił się swoimi wynikami finansowymi za ostatni kwartał. Udziałowcy firmy nie mają powodu do narzekań.

Stojący na czele firmy John Chen z dumą opisywał wzrost przychodów w każdym segmencie działalności firmy, bardzo dobre wyniki non-GAAP oraz w sektorze wolnych przepływów finansowych. Jak zatem sprawował się BlackBerry w trzecim kwartale 2019 roku?

 

  •     Całkowity przychód non-GAAP wyniósł 280 milionów dolarów, czyli 23% wzrostu rok do roku;całkowity przychód GAAP wyniósł 267 milionów dolarów co przekłada się na 18% wzrostu rok do roku
  •     Przychód non-GAAP w segmencie oprogramowania i usług wyniósł 275 milionów dolarów (26% wzrostu rok do roku); przychód GAAP w tym samym segmencie to natomiast 262 milionów dolarów (wzrost o 21% w segmencie rok do roku)
  •     Zysk non-GAAP firmy przypadający na jedną akcję (zarówno zwykłą, jak i rozwodnioną) wyniósł 3 centy, natomiast strata GAAP na jedną akcję zwykłą wyniosła 6 centów. Strata GAAP na jedną akcję rozwodnioną wyniosła 7 centów.
  •     Wolne przepływy środków pieniężnych sięgnęły 37 milionów dolarów

John Chen zapowiedział całkowicie nowe inwestycje w nadchodzącym czasie. Czekamy niecierpliwie.

Zobacz BlackBerry może wrócić do produkcji własnych telefonów
Zobacz BlackBerry Key3 powstanie, nie wiadomo jednak kiedy

 

Źródło tekstu: crakcberry

Przewiń w dół do następnego wpisu