DAJ CYNK

BlackBerry Key3 powstanie, nie wiadomo jednak kiedy

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12253

Osiemnaście miesięcy temu pojawił się pozytywnie przez nas oceniony model BlackBerry Key2, pół roku później zadebiutowała jego wersja light czyli Key2 LE. Czy doczekamy się trzeciego telefonu z serii? Na szczęście tak, nie wiadomo jednak kiedy dokładnie.

Jak donosi serwis Phonearena, wielbiciele Jeżynki mogą spać spokojnie - zarówno bezpośredni przedstawiciele TCL, pracownicy BlackBerry Mobile jak i zwykłego BlackBerry potwierdzają, że nowy model nadejdzie. Francois Mahieu z BlackBerry Mobile uprzedzał zresztą, ze na Key3 będzie trzeba poczekać.

Czego możemy się spodziewać? Niestety Key3 nie będzie miał łączności 5G. Pierwszą przyczyną jest chęć utrzymania w miarę przystępnej ceny, z drugiej natomiast - jak wprost stwierdził Stefan Streit - BlackBerry to nie zabawka i nie wymaga takich rzeczy. To dość..odważne stwierdzenie. Przypomnijmy bowiem, że TCL zamierza eksperymentować z modemami 5G nawet w lodówkach. Jak wszyscy wiemy - lodówki służą rozrywce...

TCL zamierza jednak zapewnić 5G telefonom marki Alcatel. Na BlackBerry przyjdzie czas kiedy 5G stanie się codziennością.

Test telefonu BlackBerry Key2 - nareszcie ładny, inny telefon
BlackBerry Key2 LE - czy klawiatura w smartfonie nadal ma sens?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu