DAJ CYNK

ARiMR będzie dzwonić z telefonów stacjonarnych Orange

19.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3437

Ważne 1

4

Orange będzie świadczyć usługi głosowe oraz będzie odpowiadał za przeniesienie numerów od obecnych usługodawców.

Orange wygrało przetarg na świadczenie usług telefonii stacjonarnej dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Operator będzie świadczyć usługi głosowe poprzez linie ISDN PRA/BRA/ANALOG oraz będzie odpowiadał za przeniesienie numerów od obecnych usługodawców.

Obok Orange do przetargu stawiła się Netia i GTS Poland. Wartość umowy, o którą zabiegały firmy, to 2,66 mln zł brutto. Budżet zamawiającego wynosił 11,78 mln zł brutto. Czas trwania umowy, to 36 miesięcy.

Zobacz: T-Mobile będzie świadczyć usługi GSM dla ARiMRu

Źródło tekstu: RPkom; wł

Tagi: ARiMR
Komentarze
Zaloguj się
9. ~tylko play
0

2014-11-20 10:46:12

@8 I naprawdę myślisz, że którekolwiek z tych rozwiązań jest stosowane w polskich urzędach z ludźmi za biurkiem którzy lada chwilą pójdą na emerytury?

Odpowiedz

8. ~Technik
0

2014-11-20 10:30:16

@7.Pełną integrację VOIP z SIP, Mobility, PSTN, i VC w oparciu o klastry CISCO.- baring połączeń i telefon podążający za użytkownikiem niezależnie od platformy.- video połączenia z biurka point-to-point i VC, poprzez wbudowane kamery- AC do 100 osób, na komórkach szczególnie w wielojęzycznej organizacji to tak jakbyś stracił czas, bo zrozumiałość jest do kitu;- routing grup, smart forwarding, integracja statusu użytkownika z IM, pocztą i pozostałymi platformami jak i integracja z usługami komórkowymi- sprzętowo: świetny głośnomówiący, centrala książka adresowa, monitoring wielu linii, mikrofony do-okólne, AVR, zestawy sekretarsko-dyrektorskie, to tak po krótce.Jeszcze sporo czasu minie nim PSTN umrze, nie wiem na ile zaawansowany system jest w ARiMR, czy mają choćby odpowiednik call managera, ale ja nie widzę w organizacjach klasy enterprise możliwości rezygnacji z PSTN na rzecz telefonii komórkowej.

Odpowiedz

7. ~tylko play
1

2014-11-20 08:22:17

@6 A co się takiego robi w tym biurze ze stacjonarym? Poza tym, że pani marysia dzwoni do pani zeni dwa pokoje obok?Wytłumacz mi dlaczego takiego czegoś nie można oprzeć o łączność po gsm.

Odpowiedz

6. ~praktyk
-1

2014-11-20 07:51:10

-> 5. Co ty wiesz o faxowaniu??? Czytaj funkcjonowaniu biura instytucji administracyjnej typu ARiMR. Odpowiedź: NIC!

Odpowiedz

5. ~tylko play
0

2014-11-20 06:34:59

Po co komu stacjonarny. FAX to przeżytek, zlikwidować te stacjonarki i brać no limit komórkowy z nr stacjonarnym.

Odpowiedz

4. ~
1

2014-11-20 06:33:23

Wsiowa firma dla wsioków. Oni zapłacą. Mają dodatki do pasz i paliwa, na którym jeżdżą prywatnymi autami. Zapłacą. Mają.

Odpowiedz

3. ~ass
0

2014-11-19 16:50:11

ciekawe ...ktoś przeszacował czy firma tak zeszła z kosztów?? ponad 4 x?

Odpowiedz

2. ~młody
0

2014-11-19 14:20:31

A komórki T-mobile

Odpowiedz

1. ~
-1

2014-11-19 14:18:43

No i prawidłowo!

Odpowiedz