DAJ CYNK

Zachowaj czystość z Samsungiem – co tam picie, czas na mycie

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 4738

Galaxy Watch pomoże myć ręce

Umyj ręce! – taki komunikat mogą zobaczyć posiadacze zegarków Samsunga po instalacji nowej aplikacji. Tak, Samsung zrobił aplikację przypominającą o myciu rąk dla smartzegarków.

 

Aplikacja powstała w odpowiedzi na zagrożenie, jakie niesie za sobą rozprzestrzenianie się COVID-19. Naukowcy z University College w Londynie oszacowali, że mycie rąk od 6 do 10 razy dziennie znacząco obniża ryzyko infekcji. By być bezpiecznym, warto unikać zatłoczonych miejsc, dotykania twarzy i oczywiście często myć ręce.

Zobacz: Zegarki Samsung Galaxy Watch oszacują ciśnienie krwi

Przypomni o tym nowa aplikacja Samsunga. Nazywa się po prostu Hand Wash i jest to typowy nagware – upierdliwy software, który będzie przypominał, że trzeba coś zrobić. W tym przypadku aplikacja będzie dopominała się mycia rąk i upewni się, że kontakt z mydłem będzie wynosił przynajmniej 20 sekund. Ponadto mamy dostęp do danych analitycznych, więc dokładnie wiadomo, ile razy dziennie noszący zegarek Samsunga myje ręce i jak długo.

Samsung Hand Wash w Galaxy Store

Aplikacja jest już dostępna dla zegarków Samsung Gear S3, Gear Sport, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active i Galaxy Watch Active2. Znajdziecie ją w sklepie Samsunga w sekcji poświęconej aplikacjom dla zegarków.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung Global

Źródło tekstu: Samsung Global

Przewiń w dół do następnego wpisu