DAJ CYNK

Tak wygląda Samsung Galaxy Watch Active 2

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7534

Wiemy już jak będzie wyglądać zegarek Samsung Galaxy Watch Active 2. Smartwatch pojawił się na oficjalnych renderach prasowych. Dla miłośników obrotowego pierścienia znanego z zegarków Samsunga mamy złą wiadomość. Koreańczycy ponownie z niego zrezygnowali.

Pierwszy Samsung Galaxy Watch Active zadebiutował wraz ze smartfonami Galaxy S10 i był pierwszym, w którym Samsung po pewnym czasie odszedł od stosowania obrotowego pierścienia do poruszania się po interfejsie. A szkoda, bo było to bardzo użyteczne narzędzie. Nie bez powodu z podobnego, w formie obracanej koronki, zaczęli korzystać producenci zegarków z Androidem.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch 42 mm - test smartwatcha niemal idealnego

Galaxy Watch Active 2 będzie dostępny w dwóch wariantach - 40 i 44mm, z łącznością LTE lub Wi-Fi. Dostępne będą też dwa warianty akumulatora. W bardziej prądożernych modelach LTE znajdziemy ogniwo o pojemności 340 mAh. Wśród dodatkowych funkcji znajdzie się miejsce dla pomiaru EKG oraz wykrywania upadku użytkownika.

Zobacz: Nie zegarek hybrydowy, a unowocześniony TicWatch Pro z LTE

Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, zegarek ma być dostępny w czterech wariantach kolorystycznych - czarnym, złotym i srebrnym oraz jak widzimy na zdjęciu, również ze skórzanym paskiem. Uwagę zagranicznych portali przykuła czerwona ramka wokół przycisku zasilania. Być może będzie on służyć również do uruchomienia jakiejś specjalnej funkcji. Lub jest to zwyczajnie element dekoracyjny.

Zobacz: Samsungi Galaxy Note 10 i Note 10+ na nowych wizualizacjach wyglądają przepięknie

Premiera zegarka Galaxy Watch Active 2 odbędzie się przy okazji prezentacji smartfonu Galaxy Note10, 7 sierpnia.

Zobacz: Galaxy Note10 z nowymi słuchawkami i ładowarką bezprzewodową

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: androidheadlines

Źródło tekstu: androidheadlines; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu