DAJ CYNK

Samsungi Galaxy Note 10 i Note 10+ na nowych wizualizacjach wyglądają przepięknie

10.07.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8015

Ważne 0

0

W sieci pojawiły się nowe, prasowe wizualizacje niecierpliwie oczekiwanego Galaxy Note 10 i jego większego wariantu Galaxy Note 10+. Rendery prezentują wersję srebrną  i czarną. Zwłaszcza ta pierwsza robi świetne wrażenie.

Rendery, czyli wizualizacje przygotowane do prezentacji prasie i materiałach reklamowych, nie oddają w stu procentach prawdziwego wyglądu urządzeń, ale nawet biorąc na to poprawkę, trzeba przyznać, że Galaxy Note 10 i Note 10+ prezentują się obłędnie.

Galaxy Note 10+

Po pierwsze rzucają się w oczy niesamowicie wąskie ramki z każdej strony (dolna minimalnie grusza, ale i tak całość zachwyca), chociaż obiektyw przedniego aparatu (10 Mpix), umieszczony w otworze tuż pod górną krawędzią nie każdemu przypadnie do gustu. Widać też dużą zmianę w porównaniu do Galaxy Note 9 (oraz serii Galaxy S10) - zwłaszcza na tyle obudowy, na którym obiektywy trzech aparatów umieszczone zostały z lewej strony, wzdłuż boku urządzenia. Przypomina to układ stosowany przez Huawei. Potwierdziły się tym samym poprzednie rendery, krążące po sieci, które jednak nie były zbyt szczegółowe.

Czytaj: Galaxy Note10 zastąpi kilka urządzeń
Czytaj: Oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy Note10 odbędzie się 7 sierpnia

Aparaty w Note 10/10+ to najprawdopodobniej połączenie superszerokokątnego aparatu 16 Mpix, szerokokątnego 12 Mpix i aparatu 12 Mpix zapewniającego zoom optyczny 2x. Galaxy Note 10+ otrzyma ponadto czujnik ToF, ulokowany obok aparatu.

Galaxy Note 10

Wersje Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+ wyglądają bardzo podobnie i nie licząc dodatkowego elementu w postaci czujnika ToF w plusie, z tych grafik trudno na pierwszy rzut oka ocenić, który model jest który. Podpowiemy drugą cechę rozpoznawczą: z racji większego ekranu Note 10+ będzie nieco dłuższy. Podstawowy model będzie miał zaokrąglony na krawędziach ekran o przekątnej 6,3 cala, wariant z plusem - 6,75 cala. Tak wąskie ramki sprawią jednak, że smartfony będą relatywnie niewielkie. Wygląda też na to, że producent zrezygnował z klawisza Bixby.

Galaxy Note 10

Nowe wizualizacje przedstawiają srebrną i czarną wersję smartfona. Zwłaszcza ta pierwsza robi wrażenie - nie jest to jednolity kolor, tylko lekko połyskujące połączenie kilku odcieni, w których dominuje niebieski i fioletowy.

Premiera Samsunga Galaxy Note 10 odbędzie się 7 sierpnia w Nowym Jorku.

Źródło zdjęć: Samsung via Twitter

Źródło tekstu: Phone Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu