DAJ CYNK

Google wykombinował. Dwie znane aplikacje połączy w jedną

Michał Świech

Aplikacje

google duo i google meet się połączą

Google zamierza po raz kolejny zmienić swoje komunikatory. Tym razem zmiany dotyczą Google Duo i Google Meet. Ten drugi wchłonie tego pierwszego.

Google po raz kolejny zamierza przeprowadzić małą rewolucję na polu komunikatorów. Zmiany czekają aplikacje Google Duo i Google Meet. Zostaną one połączone.

Google Meet wchłonie Google Duo

Google co chwilę ma nowy pomysł na to, w jaki sposób urządzić swoje komunikatory. Jesteśmy zatem świadkami kolejnych roszad. Google Meet jest zorientowany przede wszystkim na klienta korporacyjnego, natomiast Google Duo na tego normalnego.

Już niedługo jednak użytkownicy Google Duo zobaczą, że ich aplikacja zmieniła się w Google Meet. Nie stracą żadnych danych na temat rozmów, ale zyskają funkcje znane z Google Meet. W ten sposób Google Meet stanie się jedynym komunikatorem z wideorozmowami w ofercie amerykańskiej firmy.

Użytkownicy Google Duo nie będą musieli nic płacić, a użytkownicy Google Meet dostaną ofertę pobrania nowego ulepszonego Google Meeta. Żadnych zmian nie odczują natomiast użytkownicy Google Meeta w Gmailu. 

Zobacz: Google się ogarnął. Pisanie będzie znacznie łatwiejsze
Zobacz: Mapy Google zabiorą Cię w podróż w czasie. Wystarczy kliknąć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: google

Przewiń w dół do następnego wpisu