DAJ CYNK

Aplikacja mPay dla HMS dostępna w Huawei AppGallery

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 8490

Aplikacja mPay dla HMS dostępna w Huawei AppGallery

mPay, aplikacja do płatności mobilnych, jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services, dzięki czemu jest dostępna również na najnowszych smartfonach Huawei z HMS, za to bez usług Google’a.  

Aplikację można pobrać na modele Huawei Mate 30 Pro, Mate Xs, smartfony z serii P40 oraz najnowsze – Y6p i Y5p, a także tablety Huawei MatePad Pro i MatePad T8. Aplikacja działa również na smartfonach Huawei z Google Mobile Services. 

Zobacz: Huawei P40 Pro+ już w Polsce! Tak zaawansowanego aparatu jeszcze nie było
Zobacz: Promocje w serwisie Huawei: darmowa folia i zniżka na naprawę ekranu

Pełna integracja aplikacji mPay z HMS daje użytkownikom najnowszych smartfonów Huawei nowe opcje płatności mobilnych, w tym zakup biletów komunikacji miejskiej, biletów kolejowych czy uiszczanie opłat za parking. Bilety komunikacji miejskiej można kupić dla miast: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Częstochowa i ponad 40 innych

W sklepie Huawei AppGallery w tej chwili znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Ostatnio pojawiły się tam też aplikacje bankowe, jak mBank czy aplikacja Idea Banku.

Zobacz: Aplikacja Idea Banku już jest w Huawei AppGallery, ale jeszcze bez HMS

mPay to dostawca rozwiązań płatności mobilnych. Flagowym produktem spółki jest aplikacja mPay. Spółka jest koncesjonowanym agentem rozliczeniowym, ma licencję KIP i uprawnienia do prowadzenia rachunków rozliczeniowych dla klientów oraz wydawania instrumentów płatniczych, w tym kart debetowych. 

Zobacz: Z aplikacji mPay można nadawać paczki. Dowiezie je Furgonetka
Zobacz: Płacąc w grze pobranej z Huawei AppGallery, odzyskamy wydatki w postaci Punktów Huawei
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu