DAJ CYNK

Apple chce kupić Manchester United. Cena? Astronomiczna

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Wydarzenia

Apple chce kupić Manchester United. Cena? Astronomiczna

Dotychczasowi właściciele klubu piłkarskiego Manchester United postanowili wystawić drużynę na sprzedaż. Jednym z chętnych ma być Apple.

Manchester United jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie. To właśnie w ich szeregach bramki zdobywali Cristiano Ronaldo, David Beckham i Wayne Rooney. Klub swoją sławę zawdzięcza historii pełnej sukcesów, w tym złotemu okresowi za czasów trenera Aleksa Fergusona.

Manchester United wystawiony na sprzedaż. Drużynę kupi Apple?

Jednak już od prawie dekady klub nie osiąga takich wyników, jakich oczekują od nich kibice i właściciele. Pomimo dużej aktywności na rynku transferowym i różnych koncepcji trenerów, drużyna nie jest w stanie wrócić do czasów świetności. Dodatkowo, w ostatnim czasie zrobiło się o drużynie bardzo głośno za sprawą konfliktu z Cristiano Ronaldo, legendą drużyny i jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Dotychczasowi właściciele, rodzina Glazer postanowili wystawić klub na sprzedaż. Wycenili Manchester United na 9,9 miliarda dolarów, lecz zapowiedzieli, że sprzedadzą go temu, kto da najwięcej. Okazuje się, że jedną z firm, które powalczą o zakup klubu piłkarskiego jest Apple, producent urządzeń mobilnych. 

Sensacyjna informacja pochodzi z brytyjskiego tabloida Daily Star, w którym można dodatkowo przeczytać, że Apple byłoby gotowe na wybudowanie nowego stadionu dla "Czerwonych Diabłów". Informacja ta nie została jeszcze potwierdzona przez Apple ani działaczy Manchesteru United.

Zobacz: Pułapka w Mapach Google. Polacy płacą i płaczą
Zobacz: Zdradzieckie etykiety nękają Polaków. Policja alarmuje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Apple Insider

Przewiń w dół do następnego wpisu