DAJ CYNK

Telemedycyna na Allegro - kup teraz usługi medyczne

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Allegro telemedycyna kup usługi medyczne

Od 4 grudnia, 14 grudnia i 4 stycznia Allegro wprowadza w swoim serwisie kilka zmian, które dotkną zarówno kupujących, jak i sprzedających. Jedną z najciekawszych nowości będzie kategoria Telemedycyna.

Zmiany dla sprzedających

Od 4 grudnia 2020 roku w serwisie Allegro pojawi się kategoria o nazwie Telemedycyna. W nowej kategorii kupujący znajdą vouchery na usługi medyczne świadczone zdalnie, przy użyciu chatu lub telekonsultacji. Allegro obiecuje, że będzie to duży wybór konsultacji z lekarzami wielu specjalizacji, świadczonych przez różnych renomowanych dostawców. Będą to firmy współpracujące z Allegro.pl na podstawie odrębnie zawartych umów.

Zobacz: YouTube stanie się konkurencją dla Allegro czy AliExpressu
Zobacz: Regulamin prowizji Allegro narusza przepisy antymonopolowe? Zbada to UOKiK

Również od 4 grudnia zmiana nastąpi w Allegro Lokalnie. Przesyłkę do Paczkomatu InPost będzie można nadać ze swojego konta za 8,99 zł i rozliczyć ją bezpośrednio z Allegro. Tego samego dnia znikną z serwisu oferty z inwazyjnymi gatunkami obcych roślin i zwierząt.

Nieco później, 14 grudnia, sprzedawców czekają kolejne zmiany. Będą oni mogli dać swoim pracownikom dostęp do poszczególnych części konta Allegro, takich jak formularze wystawiania, zakładka Moje oferty czy zakładka Zamówienia.

Z kolei od 4 stycznia pojawi się nowy sposób rozliczania przesyłek Allegro Smart! do Paczkomatów.

Od 4 stycznia koszt przesyłki metodą Allegro Paczkomaty InPost w ramach Allegro Smart! podzielimy między nas i Ciebie. Będziemy ponosić większą część tego kosztu, a do Twojego rachunku za usługi Allegro doliczymy opłatę:

  • 0,99 zł brutto – dla zamówień poniżej 100 zł,
  • 1,99 zł brutto – dla zamówień od 100 zł.

- czytamy w komunikacie Allegro

Allegro wprowadzi również Program Szybkich Dostaw, w ramach którego za dostawę następnego dnia w ramach Allegro Smart! będzie można zyskać bonus w wysokości 3,99 zł brutto za każdą taką paczkę. Program ma potrwać do 31 grudnia 2021 roku.

Zmiany dla kupujących

Pojawienie się Telemedycyny jako nowej kategorii odczują również kupujący.

W nowej kategorii kupisz vouchery na usługi medyczne świadczone zdalnie, przy użyciu chatu lub telekonsultacji. W jednym miejscu znajdziesz duży wybór konsultacji z lekarzami wielu specjalizacji, świadczonymi przez renomowanych dostawców.

- informuje Allegro

Voucher na usługi medyczne świadczone zdalnie będzie można kupić tak, jak każdy inny przedmiot na Allegro. Po zakupie, od sprzedającego otrzymamy kod, który będzie można wykorzystać stronie internetowej firmy, która świadczy zakupioną teleporadę.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie Allegro, który zacznie obowiązywać od 4 grudnia 2020 roku.

Zobacz: HTC Desire 20 Pro w nocnej promocji sieci Play
Zobacz: T-Mobile na kartę: darmowe gigabajty? Nie, szaliki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Allegro

Przewiń w dół do następnego wpisu