DAJ CYNK

Sonos z nowym basem. Sub Mini to cylindryczny subwoofer o dużej mocy

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Sonos Sub Mini

Sonos zaprezentował nowy subwoofer Sub Mini, rozszerzając tym samym portfolio produktów kina domowego. Producent obiecuje głęboki, zrównoważony bas nawet w mniejszych pomieszczeniach. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży od października.

Sonos Sub Mini to bezprzewodowy subwoofer, który został dostosowany do mniejszych pomieszczeń zarówno pod względem zbalansowanego basu, jak i kompaktowego rozmiaru. Sonos Sub Mini waży 6,36 kg i ma wymiary 305 x 230 mm.

Uwagę zwraca też elegancka, cylindryczna obudowa. Wewnątrz znalazło się miejsce na podwójne, niestandardowe głośniki niskotonowe w rozmiarze 6 cali i wzmacniacze cyfrowe klasy D. Ciekawym elementem konstrukcyjnym jest środkowy tunel, który dzięki kontrolowanemu przepływowi powietrza maksymalizuje basy. Całość zapewnia pasmo przenoszenia od 25 Hz

Sonos Sub Mini

Producent przekonuje, że taka konfiguracja przełoży się na głębokie, dynamiczne niskie tony, a jednocześnie zneutralizuje szumy, buczenie i grzechotanie. W specjalnie wygłuszonej obudowie głośniki niskotonowe zostały skierowane do wewnątrz, aby tłumić drgania i neutralizować zniekształcenia. 

Sonos Sub Mini

Sub Mini łączy się z innymi urządzeniami, wykorzystując Wi-Fi 5 w paśmie 1,4 i 5 GHz lub opcjonalnie przez port Ethernet 10/100.

Korzystając z aplikacji Sonos, subwoofer można łatwo dostroić dzięki graficznemu equalizerowi oraz  funkcji Trueplay, która dostosowuje dźwięk głośnika do fal dźwiękowych odbijanych od ścian i mebli, zapewniając najlepsze doznania słuchowe.

Subwoofer Sonos Sub Mini współpracuje z innymi soundbarami marki jak Beam czy Ray, co sprawdzi się w kinie domowym. Z kolei po połączeniu z głośnikami One i One SL subwoofer pozwoli na stworzenie konfiguracji do słuchania muzyki.

Sonos Sub Mini

Sub Mini będzie dostępny w globalnej sprzedaży od 6 października, w dwóch kolorach: matowej czerni i bieli. Jego cena w Polsce to 2399  zł. Urządzenie będzie można kupić w sklepie internetowym Sonos www.sonos.com oraz w autoryzowanych salonach partnerskich.

Zobacz: Test Sonos Ray. Świetny soundbar i to pomimo mnóstwa wad
Zobacz: W sklepach IKEA kupisz ramkę na obraz z wbudowanym głośnikiem Sonos

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Sonos

Źródło tekstu: Sonos

Przewiń w dół do następnego wpisu