DAJ CYNK

W sklepach IKEA kupisz ramkę na obraz z wbudowanym głośnikiem Sonos

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

W sklepach IKEA kupisz ramkę na obraz z wbudowanym głośnikiem Sonos

IKEA i Sonos zaprezentowały nową ramkę na obraz z wbudowanym głośnikiem Wi-Fi. Jest to kolejny już produkt z inteligentnej rodziny Symfonisk. Urządzenie ma łączyć „krystalicznie czysty dźwięk z pięknem dzieł sztuki”.

W 2019 roku IKEA, wraz z firmą Sonos, specjalizującą się w inteligentnym sprzęcie audio, stworzyła linię produktów Symfonisk. Wtedy zadebiutowała grająca lampka i półka na książki. W tym roku dołączył do nich kolejny, najmłodszy członek rodziny rosnącej oferty IKEA Home Smart – ramka na obraz z wbudowanym głośnikiem i Wi-Fi.

Zobacz: Ikea i Sonos łączą lampę z głośnikiem i głośnik z półką. Produkty Symfonisk trafią do sprzedaży w sierpniu

Ramka Symfonisk z głośnikiem Sonosa dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej,  powinna więc łatwo wpasować się w wystrój pomieszczenia. Duży wybór wymiennych, zdobionych paneli pozwala z kolei zmieniać styl obrazu w zależności od nastroju. Sprzęt może stać na podłodze, półce lub wisieć na ścianie, aby zwolnić cenne miejsce w domu. 

Produkt firm IKEA i Sonos jest kompatybilny z pozostałymi głośnikami z serii Symfonisk, ale może także stanowić osobny element nagłośnienia. Podobnie jak w poprzednich elementach kolekcji, korzystający z niego użytkownicy, mogą korzystać z ponad 100 serwisów streamingowych

Zobacz: Sonos Roam: Najmniejszy głośnik Sonos, który chce się zabrać na wycieczkę

Ramki oraz pozostały sprzęt z linii Symfonis, a także inne głośniki Sonos można także łączyć, rozbudowując scenę dźwiękową. Dzięki połączeniu głośnika z Wi-Fi można stworzyć w domu swój własny, grający system – należy tylko pobrać aplikację SONOS S2 i postępować zgodnie z zawartymi w niej instrukcjami, aby sterować dźwiękiem.

Nowość dostępna będzie w sklepach IKEA oraz na stronie internetowej IKEA.pl już od 15 lipca 2021 roku. Dokładna specyfikacja techniczna i cena pozostają jeszcze nieznane. Z zapowiedzi dotyczących rynku amerykańskiego wynika, że tam sprzęt ma kosztować 199 USD, czyli około 750 zł. Polska cena będzie się więc mieściła w przedziale 900-1000 zł.

Zobacz: Wiemy, kiedy meble dla graczy IKEA trafią do polskich sklepów
Zobacz: Sonos Five | szybki test wysokiej klasy inteligentnego głośnika

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: IKEA

Źródło tekstu: IKEA

Przewiń w dół do następnego wpisu