DAJ CYNK

Wiemy, kiedy meble dla graczy IKEA trafią do polskich sklepów

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

IKEA meble dla graczy - kiedy w Polsce?

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze zdjęcia gamingowych mebli i akcesoriów, stworzonych przy współpracy IKEA oraz Asus ROG. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy trafią one do szwedzkich sklepów.

Współpraca IKEI oraz Asusa została ogłoszona już w zeszłym roku, ale dopiero w styczniu mieliśmy okazję zobaczyć jej efekty w postaci całej gamy mebli oraz akcesoriów dla graczy. Te pojawiły się tylko w Chinach i nie było wiadomo, czy z czasem pojawią się w szwedzkich sklepach z meblami na całym świecie. Teraz już to wiemy.

Kiedy gamingowe meble IKEA pojawią się w Polsce?

Gamingowe meble IKEA trafiły do sprzedaży w Państwie Środka 29 stycznia 2021 roku. W maju zadebiutują także w Japonii. A co z resztą świata? Musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ według oficjalnych informacji światowa premiera akcesoriów dla graczy odbędzie się dopiero w październiku 2021 roku. Wtedy też wszystkie meble, akcesoria i urządzenia powinny pojawić się w sklepach IKEA w Polsce.

IKEA - biurko dla graczy

W sumie IKEA przygotowała sześć linii produktowych dla graczy o nazwie: HUVUDSPELARE, UTESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UPPSPEL oraz LÅNESPELARE. Należy jednak zaznaczyć, że tylko UPPSPEL zostały zaprojektowane bezpośrednio we współpracy z Asusem. Wszystkie pozostałe to już własna inicjatywa szwedzkiego sklepu, chociaż firma zapewnia, że wykorzystała tutaj doświadczone zdobyte przy kolaboracji z Tajwańczykami. W sumie w ofercie pojawi się ponad 30 produktów, w tym między innymi meble, krzesła, mouse bungee, uchwyt na kubek, poduszka pod kark i wiele innych.

Zobacz: Ikea rozdaje bony o wartości 2000 zł? Nie, to nowa kampania spamowa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Guru3D

Przewiń w dół do następnego wpisu