DAJ CYNK

PlayStation 5 dla każdego pracownika - taki szef to skarb

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

PlayStation 5 dla każdego pracownika - taki szef to skarb

Kilka dni temu, w trakcie PlayStation Showcase, studio Shift Up zaprezentowało swoją nową grę. W ramach podziękowania ich szef kupił każdemu z 260 pracowników konsolę PlayStation 5.

Ilu ludzi na świecie, tyle pewnie wyobrażeń na temat idealnego szefa. Chociaż dałoby się wymienić kilka uniwersalnych zasad, to każdy z nas oczekiwałbym czegoś innego od swojego przełożonego. Myślę jednak, że sporo osób uznałoby za niemal idealnego prezesa Shift Up, po tym, jak ten każdemu pracownikowi swojej firmy kupił nowiutką konsolę PlayStation 5.

Zobacz: Fani się ucieszą - Wolverine na PS5 to pełna i dojrzała historia

Konsola PS5 dla każdego pracownika

W zeszłym tygodniu, w trakcie pokazu z serii PlayStation Showcase, koreańskie studio Shift Up zaprezentowało swoją nową i zarazem pierwszą grę - Project Eve. Ta została bardzo ciepła przyjęta przez graczy. Połączenie widowiskowej gry akcji z elementami RPG i azjatycką stylistyką mogło się podobać. Nie bez znaczenia jest też fakt, że produkcja wyciska ostatnie soki z konsol nowej generacji i działa w rozdzielczości 4K Ultra HD z płynnością 60 klatek na sekundę. Pokaz okazał się tak dużym sukcesem, że szef Shift Up postanowił wyrazić swoją wdzięczność wobec pracowników.

Hyung-Tae Kim - szef studia Shif Up - w ramach podziękowania każdemu pracownikowi firmy sprezentował konsolę PlayStation 5. Nikt nie został pominięty. Urządzenie pojawiło się na krześle każdej z 260 osób zatrudnionych w Shift Up. Łączny koszt tego prezentu można szacować na kwotę około 140 tys. dolarów, więc prezes był naprawdę hojny. 

Zobacz: Kolejne hity z PlayStation na PC? Na liście nawet produkcje z PS5
Zobacz: FIFA 22 - Robert Lewandowski z drugą najwyższą oceną w grze

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Daniel Ahmad (Twitter), Sony

Źródło tekstu: TweakTown

Przewiń w dół do następnego wpisu