DAJ CYNK

Acer Chromebook 311 w odświeżonej wersji

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1607

Acer Chromebook 311 odświeżona wersja

Acer zaprezentował odświeżoną wersję Chromebooka 311. To wydajne urządzenie wytrzymuje 15 godzin na baterii i kosztuje 1499 zł.

Acer Chromebook 311 został stworzony do realizacji codziennych zajęć i projektów. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i powinno wytrzymać trudy aktywnego stylu życia swojego użytkownika. laptop waży tylko 1 kg i wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor ARM, zapewniając w ten sposób mobilność oraz odpowiedni zapas mocy obliczeniowej. Wklęsłe klawisze o dużym skoku zostały zaprojektowane tak, aby pisanie było szybsze, dokładniejsze i wygodniejsze dla użytkownika. Komputer wyposażono także w odporny na wilgoć touchpad oraz akumulator zapewniającą możliwość pracy nawet przez 15 godzin.

Zobacz: Acer Chromebook Spin 514 - nowy, bardziej wytrzymały i z procesorem AMD na pokładzie
Zobacz: Acer Swift 5 - wydajny, lekki laptop z procesorem Intel Core 11. generacji

Urządzenie dysponuje portem USB-C, a dzięki łączności Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth 4.2 może komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie. Acer Chromebook 311 ma też wbudowaną panoramiczną kamerę internetową 720p HDR. Dzięki wykorzystaniu systemu Chrome OS, użytkownik urządzenia ma natomiast do dyspozycji łatwy w obsłudze interfejs, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i dostęp do milionów aplikacji na Androida w Google Play lub Chrome Web Store.

Wysoka funkcjonalność systemu

Krótki czas uruchamiania, łatwość obsługi, solidne zabezpieczenia i oszczędność energii to tylko niektóre z zalet systemu operacyjnego Chrome OS. Dzięki pakietowi Google Workspace, użytkownicy mogą również korzystać z alternatywnych programów biurowych i innych narzędzi komunikacyjnych, takich jak Microsoft Office i Skype.

Acer Chromebook 311 tył

Chromebook 311 to nowy, kompaktowy (bo tylko 11,6-calowy) notebook działający na systemie Chrome OS, który otwiera drzwi do całego ekosystemu Google. Wystarczy jedno logowanie i zyskujemy dostęp do naszych zdjęć, zakładek, poczty, zapisanych w chmurze plików czy nawet aplikacji pobranych ze sklepu Google Play. System jest lekki i bezpieczny, a do tego niezwykle wszechstronny. Chromebook 311 sprawdzi się zarówno jako domowe centrum rozrywki, jak i narzędzie pracy. Świetnym atutem jest jego długi czas pracy na baterii, wynoszący aż 15 godzin.

– powiedział Jakub Duraj, Product Manager w Acer Polska

Dostępność i cena

Acer Chromebook 311 dostępny jest w sklepie Acer Store w cenie 1499 zł.

Zobacz: Razer Book 13 – mały laptop z ekranem 4K HDR, który uzależnia
Zobacz: MSI Cubi 5 10M | szybki test miniaturowego komputera

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Acer

Przewiń w dół do następnego wpisu