DAJ CYNK

Wiedźmin 2. sezon - Netflix zdradził wstępną datę premiery serialu

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Rozrywka

Wiedźmin - kiedy premiera 2. sezony na Netflix?

Kiedy zadebiutuje 2. sezon serialowego Wiedźmina? Netflix podał właśnie wstępną datę powrotu Henry'ego Cavilla w roli Geralta.

Jeśli czekacie na drugi sezon serialowego Wiedźmina, to mamy dla Was dobre informacje - ten pojawi się na platformie streamingowej jeszcze w 2021 roku. Netflix właśnie podał wstępną datę premiery kolejnych odcinków przygód Geralta, Yennefer oraz Ciri.

W pierwszej części tego roku wiele projektów, które mieliśmy nadzieję udostępnić wcześniej, zostało przesuniętych z powodu opóźnień postprodukcyjnych i pandemii koronawirusa. Jesteśmy przekonani, że w drugiej połowie roku wrócimy do bardziej stabilnego stanu. Na pewno w czwartym kwartale powrócą sezony niektórych z naszych najbardziej popularnych produkcji, takich jak Wiedźmin, You i Cobra Kai, ale również kilka dużych produkcji filmowych, które pojawią się na rynku nieco później, niż się spodziewaliśmy, np. Red Notice i Escape From Spiderhead.

- powiedział Ted Sarandos, dyrektor generalny Netflixa.

Dla nas najważniejsza informacja jest taka, że 2. sezon Wiedźmina zadebiutuje na Netflixie w czwartym kwartale 2021 roku, czyli między 1 października, a 31 grudnia. Bardziej prawdopodobna wydaje się sama końcówka tego roku i premiera grudniowa, tak samo, jak miało to miejsce w 2019 roku z pierwszym sezonem Wiedźmina. Niedawno zostały zakończone zdjęcia do 2. sezonu, więc czas na montaż, efekty specjalne i całą postprodukcję.

Zobacz: Netflix spodziewa się najgorszego kwartału w swojej historii
Zobacz: Netflix zabierze się za współdzielących hasła

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Deadline

Przewiń w dół do następnego wpisu