DAJ CYNK

Persona 4 Golden pojawia się na Steamie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 3678

Persona 4 Golden

Po dwunastu latach od debiutu na konsole w Japonii gra Persona 4 trafia oficjalnie na komputery. Konkretnie jest to wersja Persona 4 Golden i jest już dostępna do kupienia na Steamie.

Persona to jedna z najpopularniejszych japońskich serii gier. Oczywiście każda część doczekała się swojej ekranizacji w postaci anime. Tym razem europejscy fani serii nie muszą już polegać na pobieranych z Internetu przeportowanych wersjach z konsol i mogą zagrać w wariant przygotowany specjalnie dla nich. Persona 4 Golden (pierwotnie był to remake na konsolę PlayStation Vita) trafiła do sklepu Steam gdzie kosztuje 72 złote. Za 90 złotych możemy mieć wersję Deluxe.

W grze wcielamy się w postać bezimiennego (kanonicznie nazywa się jednak Yu Narukami), który właśnie przeprowadził się do swojego wujka. Razem z nowymi przyjaciółmi odkrywa, że seria zabójstw w mieście ma związek z tajemniczymi cieniami, które wywodzą się ludzkiej osobowości. Rozwiązując zagadkę będziemy mogli też skraść serce jednej z naszych towarzyszek. To czy wybierzemy np. introwertyczną Yukiko czy sławną na cały kraj Rise zależy tylko od nas.

Zobacz Epic Games przekazał za darmo gry za 8900 złotych
Zobacz Możemy już grać w drugą część najbardziej dochodowej gry mobilnej świata

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu