DAJ CYNK

Netflix kupił prawa do... horroru pisanego na Reddicie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 1560

netflix-po-1q2020-nowi-subskrybenci

Piszecie swoje opowiadania do szuflady? Najwyższa pora opublikować swoje teksty w Internecie. Może zainteresuje się nimi Netflix, tak jak w przypadku pewnego horroru rodem z Reddita.

Ostatni raz kiedy pisaliśmy o Reddicie, wiadomość nie była utrzymana w zbyt pozytywnym tonie. Amerykański portal w swoistym polowaniu na czarownice wyciął tysiące subredditów, które były poświęcone tak nieprawomyślnym rzeczom jak np. czarny humor. Tym razem mamy lepszą wiadomość, jednak nie ma w opisywanej sprawie żadnej zasługi samego Reddita. Posłużył on jako platforma, na której jeden z użytkowników publikował swoje opowiadanie. Matt Query chyba sam nie przewidywał, że jego My Wife and I Bought a Ranch okaże się być aż takim sukcesem. Historia osiągnęła taką popularność, ze serial na jej podstawie nakręci Netflix. To dość częste zjawisko w świecie anime, gdzie na podstawie internetowych książek i mang co jakiś czas powstają anime. O wiele rzadziej jednak dzieje się tak w świecie zachodnich seriali. 

Zobacz Reddit właśnie strzelił sobie w stopę

O czym opowiada fabuła? Bohaterowie to małżeństwo, które kupiło dom w stanie Idaho. Wszystko wiodło się naprawdę dobrze, do momentu, kiedy para uświadomiła sobie, że ranczo jest nawiedzone przez ducha. Z biegiem czasu udaje się poznać dokładniej ducha, co nadaje walce miedzy ludźmi i duchem całkowicie nowego wymiaru.

Zobacz Czy abonament Netflix Mobile+ pojawi się na całym świecie?
Zobacz Jakie anime oglądać latem? - lipiec 2020

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: slashfilms

Przewiń w dół do następnego wpisu