DAJ CYNK

Epic Games Store za darmo rozdaje prawdziwą perełkę

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Rozrywka

Epic Games Store za darmo rozda prawdziwą perełkę. Żal nie skorzystać

Epic Games Store, jeśli potwierdzą się plotki, jeszcze dzisiaj o godzinie 17:00 zacznie rozdawać bardzo dobrą i cenioną grę. Aż żal będzie z tej promocji nie skorzystać.

Epic Games Store od wielu miesięcy rozdaje darmowe gry. Oferta zmienia się co tydzień, dokładnie w czwartek o godzinie 17:00 czasu polskiego. Zazwyczaj są to jakieś mniejsze produkcje, ale zdarzają się też prawdziwe perełki, jak Frostpunk (wciąż do odebrania do 17:00!), seria Batman Arkham czy też Kingdom Come Deliverance. Dzisiaj (10 czerwca), jeśli wierzyć plotkom, dopiszemy do tej listy kolejny, głośny tytuł, który zebrał dobre recenzje tak wśród dziennikarzy, jak i graczy. O jaką grę chodzi?

Control za darmo w Epic Games Store

W tym tygodniu tajemniczą, darmową grą w Epic Games Store ma być Control produkcji Remedy Entertainment. To trzecioosobowa gra akcji, w której wcielamy się w Jesse Faden. Ta, trochę przypadkowo, trafia w samo centrum nadprzyrodzonych wydarzeń i musi poradzić sobie z agresorami nie z tego świata. Na jej, a tym samym również na gracza barkach spoczywa los całego świata. Gra zebrała bardzo dobre recenzje. W serwisie Metacritic ma ocenę 85 punktów z recenzji dziennikarzy oraz 7,2 punktu na 10 możliwych z ocen samych graczy.

Informację o udostępnieniu za darmo gry Control podał niemiecki serwis Mydealz.de. Oczywiście nie jest to informacja pewna, ale strona ta kilkukrotnie już podawała, jaka gra trafi do oferty Epic Games Store i do tej pory niemal zawsze mieli rację, więc raczej można im wierzyć.

Aktualizacja: Informacje się potwierdziły i Epic Games Store rzeczywiście rozdaje za darmo grę Control!

Zobacz: Cyberpunk 2077 miał początkowo bardziej zaawansowany system policji
Zobacz: Brytyjski akcjonariusz CD Projekt RED domaga się dymisji całego zarządu polskiej firmy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Epic Games Store

Źródło tekstu: MyDealz.de