DAJ CYNK

Orange wprowadza za darmo nowe kanały. Zobacz listę zmian

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

logotyp Orange

Orange wprowadza do swojej usługi telewizyjnej nowe darmowe kanały. Oferta zwiększyła się o pięć kolejnych pozycji, ale to nie koniec zmian.

Na początku lutego Orange odkodował w swojej TV kanał Motowizja dla fanów rajdów samochodowych. Teraz operator udostępnia klientom Telewizji od Orange w technologii kablowej kolejne darmowe kanały

Zobacz: Lubisz rajdy samochodowe? W Orange obejrzysz je bez dopłat

Do Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard, operator dołączył: 

  • TVP Nauka HD (pozycja 468) prezentuje treści oparte na faktach i dowodach naukowych. Popularyzuje wiedzę z zakresu przyrody, technologii i technologii kosmicznych, biologii, medycyny, astronomii, fizyki, matematyki, chemii, ekologii, ekonomii i nauk społecznych. Hitem jest serial dokumentalny „Podróż przez życie”. 

Zobacz: Orange poszedł po rozum. Wraca bez irytującej opłaty

Z kolei w Pakiecie Komfortowym klienci znajdą kanały: 

  • Water Planet HD (pozycja 257) stworzony dla miłośników podróży, poznawania innych kultur i historii. Porusza tematy przeznaczone dla fanów aktywnego trybu życia. To również propozycja dla tych, którzy pragną czerpać wiedzę o środowisku. W tym kanale szczególnie polecany jest serial przyrodniczy „UNA – Dzika perła Bałkanów”.
  • Novela TV HD (pozycja 256) emituje głównie telenowele i filmy. Kanał przeznaczony jest dla widzów kochających seriale, którzy szukają wzruszeń, zaskakujących zwrotów akcji oraz wątków miłosnych. Polecamy przez Orange serial to „Na przekór przeznaczeniu”.
  • Active Family HD (pozycja 357) – ten kanał prezentuje relacje z różnych dyscyplin sportowych. Klienci obejrzą programy podróżnicze, edukacyjne, a także dla amatorów tańca czy aktywnego spędzania wolnego czasu. Operator poleca teleturniej „Sześcian” lub aktorskie show „Gwiazdy na wyjeździe”, w którym można poznać kulisy teatralnych podróży polskich gwiazd. 
  • Mixtape TV HD (pozycja 688) to kanał muzyczny, gdzie można posłuchać nagrań z takich gatunków jak hip-hop, rap i reggae. 

Orange wprowadził jeszcze dwie inne zmiany. Do Pakietu Optymalnego dołączył CBS Reality (pozycja 344), który znajdował się w Pakiecie Komfortowym. Z kolei do Pakietu Komfortowego trafiła Motowizja HD (pozycja 128).

Zobacz: Orange myśli o podwyżkach. „Polacy mało wydają na telefony”
Zobacz: Orange zmuszony do zmian. Możesz rozwiązać umowę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Blog Orange Polska