DAJ CYNK

Kanał Sportowy zbanowany na YouTube!

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

Kanał Sportowy zbanowany na YouTube!

Kanał Sportowy został zbanowany na YouTubie. Nie da się obejrzeć żadnego filmu, który znajdował się na kanale czterech znanych dziennikarzy sportowych.

AKTUALIZACJA:

Kanał Sportowy został już przywrócony. Prawdopodobnie ban był wynikiem błędu lub masowych zgłoszeń, które zostały ostatecznie zweryfikowane przez YouTube.

Kanał Sportowy szturmem podbijał YouTube'a. Stworzony przez czterech dziennikarzy sportowych - Tomasza Smokowskiego, Mateusza Borka, Krzysztofa Stanowskiego i Michała Pola - miał coraz lepsze wyniki oglądalności. Z kanałem współpracowało coraz więcej twórców, pojawiały się też nowe formaty. Ostatnio nowym prezesem Maciej Sawicki, były sekretarz PZPN-u. Jednak przyszłość Kanału Sportowego właśnie stanęła pod dużym znakiem zapytania. Właśnie został on zbanowany na YouTube.

Kanał Sportowy zbanowany na YouTube

Na ten moment nie wiadomo, czym spowodowany jest ban dla Kanału Sportowego. Po wejściu na profil otrzymujemy jedynie informację, że:

To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd, lub innych naruszeń Warunków korzystania z usługi.

Kanał Sportowy ban YouTube

Być może ban jest zwykłą pomyłką i wkrótce kanał zostanie przywrócony. Nie sposób jednak nie wspomnieć o nowym programie Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka, w którym podejmowanych było wiele kontrowersyjnych tematów. Być może Panowie w którymś momencie przesadzili i stąd ban dla całego kanału. Na razie główni zainteresowani nie odnieśli się w żaden sposób do tych informacji.

Zobacz: Battlefield 2042 oficjalnie opóźniony! Kiedy zagramy?
Zobacz: FIFA 22 - z serią żegna się legenda. Nowy, polski komentator

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Kanał Sportowy (YouTube)

Przewiń w dół do następnego wpisu