DAJ CYNK

CANAL+ wprowadza nowe funkcje w dekoderach 4K UltraBOX+. Menu jak w CANAL+ online

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

CANAL+ wprowadza nowe funkcje w dekoderach 4K UltraBOX+

CANAL+ wprowadza od dziś nowe funkcje w dekoderach 4K UltraBOX+, które zyskają opcje znane z dekoderów z CANAL+ online. Dzięki zmianom widzowie otrzymają dostęp do usługi telewizyjnej w odświeżonej wersji, łączącej kanały na żywo, treści na życzenie i aplikacje streamingowe. 

CANAL+ od 10 grudnia udostępni abonentom posiadającym dekodery 4K UltraBOX+ (JADA) nową odsłonę swojej usługi telewizyjnej z wykorzystaniem systemu graphyne3 firmy ADB. Operator wprowadzi również nowy interfejs użytkownika, odpowiadający stylem usłudze CANAL+ online.

Zobacz: Opera odpala własny VOD – w Polsce rusza Loomi

Nowe rozwiązanie zapewni abonentom CANAL+ dostęp do najnowszych funkcji na dekoderach 4K UltraBOX+ znanych z CANAL+ online. Wśród nich jest możliwość oglądania treści wyemitowanych w przeszłości, bez konieczności ich nagrywania (Catch-up TV), możliwość odtworzenia od początku trwającego programu na żywo (Start-over) oraz dostęp do biblioteki treści na życzenie i aplikacji streamingowych takich jak Netflix. Inne aplikacje pojawią się już wkrótce.

Kolejne nowości to możliwość korzystania z dekodera bez podłączonego kabla antenowego, nowa lista ulubionych kanałów z możliwością nadawania własnej numeracji, zmiana obecnych kategorii na nowe (seriale, filmy, sport, dokumenty, lifestyle i kids), a także uproszczenie menu. Zamiast nc+ GO będzie teraz CANAL+ online.

Klienci CANAL+ już niebawem zyskają dostęp do najnowszych rozwiązań łączących świat tradycyjnej telewizji ze światem VOD. To gigantyczny i ważny dla nas krok, który rozwinie funkcjonalności naszych topowych dekoderów i zupełnie zmieni doświadczenie korzystania z telewizji

– zachęca Artur Przybysz, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży CANAL+ Polska.

W grudniu, w ramach pilotażowego wdrożenia, nowa odsłona usługi zostanie udostępniona dla części użytkowników dekoderów 4K UltraBOX+. W pierwszym kwartale 2022 r. aktualizację do nowych funkcji i nowego interfejsu w stylu CANAL+ online otrzymają pozostali klienci posiadający dekodery UHD CANAL+.

Zobacz: Polsat Box rozszerza ofertę o kanały CANAL+. Za darmo w oknie otwartym
Zobacz: CANAL+ z Netflix i HBO za 50 zł. Okazja na święta

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: ADB

Źródło tekstu: ADB, SatKurier

Przewiń w dół do następnego wpisu