DAJ CYNK

The Witcher: Monster Slayer już przyjmuje pierwszych graczy

Anna Rymsza (Xyrcon)

Gry

The Witcher: Monster Slayer – zrzuty ekranu

Wiedźmin dla Androida już jest dostępny dla pierwszych graczy! Jeśli zapisałeś się do wczesnego dostępu do The Witcher: Monster Slayer, koniecznie sprawdź skrzynkę pocztową. Być może już czeka w niej zaproszenie do gry.

Zespół tworzący The Witcher: Monster Slayer powiadomił na Twitterze, że już czas zacząć grę. Pierwsza pula kodów została rozesłana do chętnych, by przystąpić do wczesnego dostępu do gry AR.

The Witcher: Monster Slayer to pierwsza tego typu gra w uniwersum Wiedźmina. Studio Spokko, należące do rodziny CD Projekt, opracowało niezwykle ciekawe połączenie rozszerzonej rzeczywistości (jak w Ingress i Pokemon GO) z charakterystycznymi cechami gier o Wiedźminie: elementami RPG i oczyszczeniem najbliższej okolicy z niebezpieczeństw. Z grubsza chodzi o to, żeby wyjść z domu i zabijać potwory. Zapowiada się świetna zabawa.

Jeśli nie zdążyłeś się zapisać do wstępnego dostępu do The Witcher: Monster Slayer, nic straconego. Twórcy zapowiadają kolejną turę zapisów dla graczy korzystających z telefonów z Androidem. Wersja dla iOS pojawi się latem. Myślę, że producenci powerbanków już zacierają ręce.

Zobacz: Wiedźmin w smartfonie. Ruszyły zapisy na grę The Witcher: Monster Slayer
Zobacz: Kultowa scena z Wiedźmina 3 przerobiona na wersję na PlayStation 1

Jeśli wolisz rozgrywkę bez telefonu, może bardziej zainteresuje Cię gra planszowa Wiedźmin: Stary Świat, osadzona w złotej erze wiedźmińskiego fachu.

 

Zobacz: Wiedźmin 2. sezon - Netflix zdradził wstępną datę premiery serialu
Zobacz: Netflix: wiemy więcej o anime w świecie Wiedźmina

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: CD Projekt RED

Źródło tekstu: CD Projekt RED

Przewiń w dół do następnego wpisu