DAJ CYNK

Cyberpunk 2077 znowu dostępny w PlayStation Store

msnet

Gry

Cyberpunk 2077 dostępny w PS Store

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Cyberpunk 2077 wróciła do sklepu PlayStation Store. Tytuł wciąz jednak może sprawiać problem na podstawowej wersji PS4.

Oczekiwana przez długie miesiące gra Cyberpunk 2077 nie miała zbyt dobrych recenzji tuż po premierze. Tytuł sprawiał graczom wiele problemów, szczególnie na konsolach PlayStation i Xbox poprzedniej generacji. To doprowadziło w końcu do usunięcia gry ze sklepu PlayStation Store, a użytkownicy konsoli firmy Sony, by pograć w nową produkcję CD Projekt RED, musieli sięgnąć po wersję pudełkową z płytą.

Zobacz: Sony usuwa grę Cyberpunk 2077 z PlayStation Store
Zobacz: Cyberpunk 2077 z kolejną aktualizacją. Co przynosi patch 1.23?

Twórcy gry w pocie czoła pracowali, by naprawić błędy psujące graczom przyjemność rozgrywki, wydając kolejne aktualizację. Firmie Sony to wystarczyło i Cyberpunk 2077 od dziś znowu jest dostępny w PS Store, z ceną 209 zł.

Cyberpunk 2077 PS Store

CD Projekt RED ostrzega graczy, którzy mają konsolę PlayStation 4 w podstawowej wersji, że Cyberpunk 2077 wciąż może sprawiać u nich problemy natury wydajnościowej. Znacznie lepiej powinno być na nowszych urządzeniach, PlayStation 4 Pro i PlayStation 5. Konsole najnowszej generacji od początku radziły sobie najlepiej z problematycznym tytułem. Sam osobiście tuż po premierze przeszedłem całą grę na konsoli Xbox Series X i nie natrafiłem na problemy, które by mi popsuły przyjemność ze zwiedzania Night City i wykonywania kolejnych zadań oraz uniemożliwiły dotarcie do końca

Zobacz: Tak wygląda GTA stworzone przez Sztuczną Inteligencję. Efekt imponuje
Zobacz: GeForce NOW - 10 nowych gier i darmowy abonament Priority

Ankieta
19%
39%
1%
14%
1%
0%
26%

Wszystkich głosujących: 285

Źródło ankiety: Cyberpunk 2077 znowu dostępny w PlayStation Store

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Cyberpunk 2077

Źródło tekstu: Cyberpunk 2077 (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu