DAJ CYNK

AMD rozdaje darmową grę. Mowa o głośnym tytule AAA

Przemysław Banasiak

Gry

AMD rozdaje darmową grę. Mowa o głośnym tytule AAA

Planowałeś kupno nowego zestawu komputerowego? Nie wiesz jaki wybrać procesor? Nie ma sprawy! AMD ułatwia zadanie kusząc darmową grą w zestawie.

 

Na rynku procesorów komputerowych mamy aktualnie dwóch głównych producentów - Intela oraz AMD. Najnowsze generacje to rodziny Intel Raptor Lake-S oraz AMD Ryzen 7000, które wymieniają ciosy jak równy z równym. Zależnie od wymagań i zastosowań raz jedna, raz druga seria wysuwa się na prowadzenie.

Promocja AMD potrwa do 1 kwietnia 2023 roku

Czerwoni chcąc przekonać do siebie niezdecydowanych konsumentów wystartowali właśnie z ciekawą promocją. Kupując wybrane modele ich nowych CPU w zestawie dostajemy nadciągającą grę od Electronic Arts.

Osoby, które kupią do 1 kwietnia 2023 roku jeden z poniższych procesorów otrzymają kupon na grę Star Wars Jedi: Survivor (Star Wars Jedi: Ocalały). Premiera tego tytułu zaplanowana jest na 17 marca 2023 roku, a jego sklepowa cena w wersji PC wynosi 239 złotych. Modele CPU biorące udział w akcji to:

  • AMD Ryzen 9 7950X
  • AMD Ryzen 9 7900X
  • AMD Ryzen 9 7900
  • AMD Ryzen 7 7700X
  • AMD Ryzen 7 7700
  • AMD Ryzen 5 7600X
  • AMD Ryzen 5 7600

Kupon na grę można będzie zrealizować do 6 maja 2023 roku. W Polsce sklepy biorąc udział w akcji to Alsen.pl, Euro RTV AGD, Komputronik, Media Expert, Morele.net, Proline.pl, Sferis, x-kom oraz Zadowolenie.pl.

Zobacz: Ulepsz swojego starego laptopa. Wszystko dzięki Intelowi
Zobacz: Noctua twierdzi, że ten maluch poskromi procesory AMD Ryzen 7000

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: AMD

Źródło tekstu: AMD, oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu