DAJ CYNK

TikTok też wprowadza Stories, jak będzie działać?

Isand

Aplikacje

TikTok Stories

TikTok to najpopularniejsza na świecie aplikacja rozrywkowa. Teraz Chińczycy wprowadzają znaną z innych aplikacji funkcję Stories.

TikTok osiąga rekordowe przychody, które rosną w astronomicznym tempie. Są one dwudziestokrotnie wyższe niż jeszcze dwa lata temu. Nic dziwnego - to najpopularniejsza aplikacja rozrywkowa na świecie. Doczekała się ona ponad trzech miliardów pobrań i jedynie imperium Facebooka jest w stanie konkurować pod tym względem z TikTokiem. Świat mediów społecznościowych charakteryzuje się tym, że poszczególni gracze bardzo chętnie czerpią od siebie nawzajem.

Jedną z tych aplikacji, która najczęściej służy za inspirację dla innych jest Snapchat. Żółta aplikacja z duszkiem wprowadziła znikające wiadomości i relacje z całego dnia znane jako Stories. Teraz Stories pojawią się na TikToku. Będą one dostępne albo z lewej strony od głównego ekranu z proponowanymi TikTokami, albo po naciśnięciu na awatar użytkownika. Będziemy mogli sprawdzić kto obejrzał naszą relację i kto zostawił swój komentarz. Użytkownicy będą mogli zobaczyć Stories przez 24 godziny. Nowa funkcja nie zastąpi żadnej z dotychczasowych opcji w TikToku. 

Zobacz: TikTok zakazuje reklam kryptowalut
Zobacz: TikTok z trzema miliardami pobrań i rekordowymi przychodami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: pixabay

Źródło tekstu: tiktok, the verge

Przewiń w dół do następnego wpisu