DAJ CYNK

Netflix przyszykował nowość dla użytkowników. Poznaj Mój Netflix

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Aplikacje

"Mój Netflix" - nowość na platformie streamingowej

Netflix wprowadza nowość, także dla polskich użytkowników. Skorzystasz z niej na urządzeniach mobilnych.

Netflix ma w ostatnim czasie powody do zadowolenia. Wprowadzenie opłat za współdzielenie konta przełożyło się na wzrost liczby użytkowników platformy i to aż o kilka milionów. Pomimo tego serwis nie zamierza zwalniać. Jednym z przejawów tego jest wprowadzenie nowej funkcji o nazwie "Mój Netflix".

Mój Netflix, czyli nowość na smartfonach

Mój Netflix to nowa zakładka, która pojawi się na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Jej przeznaczenie jest proste — w tym miejscu mamy znaleźć materiały, które powinny nas w danym momencie szczególnie interesować. Serwis wyświetli tam pobrane materiały, niedokończone filmy i odcinki serialów, niedawno oglądane treści, a także tytuły zapisane na własnej liście.

Kiedy jesteś poza domem z telefonem, możesz przejść bezpośrednio do karty Mój Netflix, aby szybko wybrać coś do obejrzenia spośród zapisanych lub pobranych tytułów. Oczywiście możesz też w dalszym ciągu przeglądać stronę główną i inne sekcje w aplikacji, aby przeszukiwać pełen katalog tytułów.

- informuje Netflix.

Mój Netflix

Na ten moment funkcja jest dostępna tylko na urządzeniach z systemem iOS. Użytkownicy Androida muszą poczekać na jej premierę do początku sierpnia.

Zobacz: Lidl wyprzedaje elektronikę. Poszalejesz za kilkanaście złotych
Zobacz: Polacy wymienią liczniki. PGE rusza z wielką kampanią

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: XanderSt / Shutterstock.com, Netflix

Źródło tekstu: Netflix