DAJ CYNK

Prezentacja nowych telefonów Sony Ericssona

16.06.2007

Dodane przez: Witold Tomaszewski, Marcin Kozłowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 39591

Podczas konferencji, która odbyła się w Warszawie Sony Ericsson zaprezentował swoje najnowsze telefony - W960i, W910i, K850i, K530i, Z320i oraz Z250i.

Podczas konferencji, która odbyła się w Warszawie Sony Ericsson zaprezentował swoje najnowsze telefony - W960i, W910i, K850i, K530i, Z320i oraz Z250i.

Parę krótkich zdań na temat produktów. Model K850i, który bardzo pozytywnie zaskoczył swoją bogatą specyfikacją techniczną, niestety ma dość kontrowersyjny design i wykonanie. Telefon jest dość gruby, a do małych wystających guziczków klawiatury trzeba będzie się raczej dłuższy czas przyzwyczajać. Mam też nadzieję, że do kompletu będzie dodawana szmatka, ponieważ na obudowie pozostają widoczne odciski palców.

Model T650i, który był prezentowany w maju (tak samo jak model T250i), przypomina mi Sagema, ale nie udało się potwierdzić, czy są to już modele robione we współpracy z Sagemem. O umowie między producentami pisaliśmy w tej wiadomości. Jako ciekawostkę można zauważyć, że prezentowany model Z250i ma na obudowie oznaczenie SE123, pod którym występował nieoficjalnie.

Nie uzyskaliśmy informacji dotyczących cen nowych telefonów. Mają one być znane w momencie pojawienia się ich na rynku czyli w III i IV kwartale.

Ciekawym produktem są przedstawione zegarki. I tak czuć na ręce wagę wersje Executive, to ciężar dwóch pozostałych wersji jest już do zaakceptowania.

Sony Ericsson K530i


Sony Ericsson K850i




Sony Ericsson T250i




Sony Ericsson T650i


Sony Ericsson W910i




Sony Ericsson W960i


Sony Ericsson Z250i




Sony Ericsson Z320i


Sony Ericsson MBW-150


Komentarze
Zaloguj się
42. ~ekology
0

2007-12-02 12:06:45

o ho ho, t650. Prawie caly z aluminium i to perforowanego , mniam. Trwalosc , szyk i brak odciskow placow. Znac SE zaczal produkowac telefony na powaznie ze smakiem , ot nic dziwnego ze pospoltwo zaczelo szczekac ze tel brzydki. Bo wiesniakom gryzacym salceson szynka tez smierdzi, nie naje sie tym biedak , za chude mieso.

Odpowiedz

41. ~;Domelo
0

2007-10-01 16:52:59

t650i jest zajeb... ale nie w tej kolorystce jakby mial zamiast zielonego kolor czarny na dole obudowyn tooo wtedy dopiero wyglada czadooooowooo

Odpowiedz

40. ~duzy
0

2007-08-12 14:34:47

Jak mozna porownywac n95 z k850i? Przeciez ten pierwszy ma wszystko a drugi tylko 5mpx i nic wiecej.Gdzie tu wifi, GPS, no i te 256tys kolorow. Smiech na sali!!!

Odpowiedz

39. fazi187
0

2007-07-03 16:37:12

Ale ten T650 paskudny!

Odpowiedz

38. ~mis
0

2007-06-25 13:35:16

k850i jest exxxtra widze w nim nastepce mojego k750i

Odpowiedz

37. ~Znawca :D
0

2007-06-20 13:47:46

Moim zdaniem SE T650 człowiek albo napity albo zkacowany albo naćpany ;/ :)

Odpowiedz

36. ~idea
0

2007-06-18 21:08:09

brawo Panie max-meritum tego ,,krzyku,,to czepianie sie komorki na ktorej ,zostaja ślady palcow,,-wiec korzystam z PRAWA oddalania takich ocen terminala uchodzacych za ważne dla określonej komorki dobrego dnia

Odpowiedz

35. ~zazy
0

2007-06-18 13:57:59

WitekT, może przesadziłem ;) dla mnie jesteście profesjonalistami i takiego poziomu prezentowanych zdjęć się spodziewałem. faktycznie, warunki na takich imprezach bywają różne. pozdrawiam

Odpowiedz

34. ~plusak
0

2007-06-18 12:53:33

O gustach się nie dyskutuje... Jednemu podoba się córka a drugiemu teściowa :) Ja osobiście uważam Eryki za najlepsze telefony... oczywiście ktoś może uważać inaczej...

Odpowiedz

33. ~MAX
0

2007-06-18 08:58:01

Panu "idea" gratuluję przenikliwości w odczytywaniu z fusów wieku innych userów. Wg mnie jeśli komuś nie podoba się design tych telefonów to ma takie same prawo to napisać jak i użytkownik, któremu te telefony się podobają wizualnie, i to niezależnie czy ktoś ma 8 czy 80 lat. Widać, niektórzy jednak nie dorośli do tej prostej prawdy i napinają się z byle powodu. Przepraszam, powód jest - te modele za wyjątkiem K850i są naprawdę tandetne natomiast niektórzy zamiast przedstawić swe zdanie wolą się wykrzyczeć w commentsach i objechać pozostałe wypowiadające się osoby. Brawo Panie "idea".

Odpowiedz

32. ~cosmic
0

2007-06-18 08:34:59

Panowie,skąd te negatywne opinie dotyczące designu tych telefonów???!!! Po pierwsze w chwili obecnej jest trend na tego typu "kanciaki", a po drugie wyglądają bardzo elegancko i ładnie!!! Nie wspominając o bardzo dobrej jakości wykonania obecnej linii produktów SE czy funkcjonalności.

Odpowiedz

31. ~idea
0

2007-06-17 22:34:12

cyber-jednak masz 8lat-brawo.-,,sladow paluchow nie widac,,oznacza i to ze one tam sa,czy je ktoś widzi czy nie.po drugie lepiej je widziec,bo cos z tym zrobic niekoniecznie ,,exluzywna szmatka!!-po trzecie moze o przegladarce web albo chociazby o fonii w tunelach o selektywnosci radia pogadac popisac a nie jak szambofile ,,,ze odciski,ze za gruby itp.powazniej-dla mnie seryki naleza do najlepszych fonow na rynku,od nokii n73,ktora uzywam obok k750,zracam baczniejsza uwage i na nokie.wada erykow jest spaprana przegladarka web(a t68i mial najlepsza i jakis zmutowany softmen popsul to w nastepnych modelach)n73 ma swietna przegladarke,natomiast ma lekkie braki w solidnosci wykonania-dla inwestorow gieldowych polecam n73

Odpowiedz

30. ~ktoś
0

2007-06-17 21:53:22

@CYBER nie przesadzaj! Wcale nie są takie złe. :-)

Odpowiedz

29. CYBER
0

2007-06-17 20:54:18

Ja nie narzekam, uważam że te fotografie doskonale oddają brzydotę i ascetyzm noweych Sony Eryków :) Wg mnie wyglądowo to jest kaszana roku! Zrozumiałbym gdyby to były jakieś niszowe telefony mające zalać rynek 3 świata ale w tej sytuacji należy się żółta kartka sla SE :[ Łudzę się, że to tylko jakieś beta-wersje i te które będą wprowadzone na rynek będą wyglądać nieco inaczej ale to przecież branża telefoniczna a nie motoryzacyjna... ;)

Odpowiedz

28. WitekT
0

2007-06-17 19:46:08

zazy: ciężko jest zrobić zdjęcie, jak światło jest do dupy, a ludzie szturchają Cię łokciami. Postaraj się to uwzględnić w swoich opiniach. :)

Odpowiedz