DAJ CYNK

Tanie telefony w maju: najlepsze modele do 500, 800, 1000 i 1200 zł

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 204880

Przygotowaliśmy dla Was kolejny poradnik zakupowy z telefonami. Tym razem znajdziecie tu najlepsze według nas smartfony z niższych półek cenowych, maksymalnie do 1200 zł, które można kupić na polskim rynku.

Poniższy ranking powstał w oparciu o ceny znalezione w serwisie Ceneo.pl, przy czym pod uwagę wzięliśmy tylko smartfony z oficjalnych dystrybucji na polskim rynku. Sprzedawane w dużych sklepach, w których powinniśmy być chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym. Z tego względu pominęliśmy małe sklepy, komisy i aukcje internetowe.

Na kolejnych stronach znajdziecie coraz droższe urządzenia, które - przynajmniej teoretycznie - powinny być również coraz lepsze. Zaczynamy od tych najtańszych, kosztujących 500 zł i mniej, by następnie zwiększać stopniowo cenę maksymalną. Tym razem jednak nie szalejemy z cenami i kończymy na kwocie 1200 zł. Droższe smartfony znajdziecie w jednym z naszych kolejnych rankingów.

Łącznie mamy 4 kategorie cenowe i 16 zgromadzonych w nich smartfonów. Ostateczną decyzję, który z nich w danej kategorii cenowej jest najlepszy, pozostawiamy naszym Czytelnikom. W tym celu na każdej stronie zamieściliśmy ankietę, w której można oddać swój głos na wybrany model. Jeśli ktoś uważa, że najlepsze jest inne urządzenie, niech wpisze jego nazwę w komentarzu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu