DAJ CYNK

Jaki telefon wybrać? Najlepsze telefony: grudzień 2018

Marian Szutiak (msnet)

Rankingi

Jaki telefon wybrać za 1500 zł? Czy da się kupić dobry smartfon za 500 zł? Którym flagowcem warto się zainteresować? W okresie świątecznym wiele osób zadaje sobie tego typu pytania. Przedstawiamy ranking najlepszych telefonów w popularnych pułapach cenowych, uzupełniony w tej edycji o telefony dla seniorów i przydatne akcesoria. Niezależnie czy kupujesz smartfon dla siebie, czy na prezent, znajdziesz tutaj najkorzystniejsze propozycje dostępne na polskim rynku.

Tradycyjnie już, nasz ranking powstał w oparciu o ceny znalezione w serwisie Ceneo.pl. W zestawieniu znalazły się urządzenia z oficjalnych dystrybucji, sprzedawane w dużych sklepach. Pominęliśmy małe sklepy, komisy oraz aukcje internetowe, skupiając się na sprzedawcach, u których będziemy chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym w oparciu o przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym.

Na kolejnych stronach znajdziecie coraz droższe, a więc - teoretycznie - także coraz lepsze smartfony. Zaczynamy od tych najtańszych, które można kupić już za niespełna 500 zł. Potem robi się coraz drożej, aż dotrzemy do urządzeń, które kosztują ponad 3000 zł. Łącznie do Waszej dyspozycji jest 6 kategorii cenowych.

Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, zestawienie tym razem rozszerzyliśmy o dwie kategorie, które mogą być przydatne podczas wybierania świątecznych prezentów - telefony dla seniorów oraz akcesoria do smartfonów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu