DAJ CYNK

Zmiany w zarządzie INEA

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2944

W związku z rozwojem firmy, zarząd INEA powiększy się o dwóch nowych członków - Jarosława Pijanowskiego oraz Ryszarda Hordyńskiego.

W związku z rozwojem firmy, zarząd INEA powiększy się o dwóch nowych członków - Jarosława Pijanowskiego oraz Ryszarda Hordyńskiego. Ich zadaniem jest wzmocnienie dotychczasowego Zarządu o osoby z kompetencjami w obszarze zarządzania sprzedażą i zarządzania operacyjnego.

Jarosław Pijanowski od 15 stycznia 2015 roku odpowiada w INEA za połączony obszar sprzedaży, marketingu i obsługi klienta dla rynku masowego. Ma blisko 15-letnie doświadczenie w obszarze mediów i telekomunikacji. Jest byłym członkiem zarządu UPC Polska odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing, który od czerwca 2014 roku rozwijał w INEA nowoutworzony departament operacyjny. Wcześniej pracował dla platformy Wizja TV, Orkla Food i dla koncernu Nestle. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (kierunek marketing i zarządzanie).

Ryszard Hordyński od 1 lutego 2015 roku będzie odpowiadał w INEA za szeroko rozumiane operacje. Ma blisko 20-letnie doświadczenia w obszarze telekomunikacji, mediów i technologii. Specjalizuje się w opracowywaniu strategii i modeli biznesowych, regulacjach, architekturze i strategii IT oraz w zarządzaniu projektami. Wcześniej pracował w firmie strategicznego konsultingu A.T. Kearney, Telekomunikacji Polskiej na stanowisku dyrektora Departamentu Strategii Techniki, był dyrektorem do sprawy E-strategii w Computerland oraz kierownikiem projektów w dziale projektów globalnych IT w Procter&Gamble. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Dzięki powyższym zmianom zarząd INEA jest pięcioosobowy wraz z Prezesem Zarządu - Januszem Kosińskim, Członkiem Zarządu ds. Techniki - Eugeniuszem Grzybkiem oraz Członkiem Zarządu ds. Finansów - Markiem Hołubowskim.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: INEA

Przewiń w dół do następnego wpisu