DAJ CYNK

Xiaomi Mi Mix Alpha w Warszawie. Producent zapowiada otwarcie kolejnego Mi Store

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6253

Xiaomi Mi Mix Alpha w Warszawie

Podczas ostatniej premiery nowych smartfonów Xiaomi - Redmi Note 8T i Mi Note 10 - producent zapowiedział otwarcie kolejnych salonów sprzedaży Mi Store. I zgodnie z tą obietnicą za tydzień rozpocznie działalność następny, zlokalizowany w Warszawie. „Gościem specjalnym” wydarzenia będzie Mi Mix Alpha.

Xiaomi otworzy swój kolejny Mi Store w warszawskim centrum handlowym Galeria Mokotów. Wydarzenie to odbędzie się za tydzień, 29 listopada. 

Producent nie poinformował jeszcze, jakie dokładnie przygotował promocje. Otwarcie każdego salonu Mi Store wiązało się z atrakcyjnymi ofertami na wybrane modele, dostępnymi w dniu premiery w obniżonych cenach. Xiaomi zapowiada za to, że podczas otwarcia, pierwszy raz w Polsce, wyeksponowany zostanie Mi MIX Alpha. Nie należy jednak liczyć, że smartfon wejdzie tym samym do sprzedaży na polskim rynku - urządzenie nie miało jeszcze swojej rynkowej premiery na świecie, nie licząc podejrzanych ofert na AliExpress. 

Zobacz: Xiaomi Mi Store w Białymstoku. Mi Mix 2S za 999 zł wyglada naprawdę kusząco
Zobacz: Xiaomi otwiera kolejny Mi Store - tym razem w Szczecinie. Ponad 900 urządzeń w specjalnych cenach!

Xiaomi  Mi MIX Alpha to jeden z najbardziej futurystycznych i innowacyjnych smartfonów, który wyróżnia się ekranem okalającym obudowę. Elastyczny panel Super AMOLED zachodzi nie tylko na boki smartfonu, ale także pokrywa niemal cały tył urządzenia. Wyjątek stanowi wąski pasek, gdzie umieszczona jest sekcja aparatów z główną matrycą 108 Mpix.

Smartfon nie wszedł jeszcze do sprzedaży, a jego spodziewana cena wynosić będzie ponad 11 tys. zł.  Od jakiegoś czasu Mi MIX Alpha pojawia się w dość zagadkowych ofertach na AliExpress, gdzie kosztuje w przeliczeniu 30 - 40 tys. zł. 

Zobacz: Mi Mix Alpha kosztuje 11250 zł, ale Xiaomi będzie tracić na każdym sprzedanym egzemplarzu
Zobacz: Już dziś możesz kupić Xiaomi Mi Mix Alpha. Za jedyne 33 tys. zł…

Nowy Mi Store będzie się mieścił na parterze Galerii Mokotów (wejście róg ul. Antoniego Uniechowskiego i ul. Wołoskiej, przy kładce), przy ul. Wołoskiej 12.

Mi Store w Galerii Mokotów to już trzeci salon producenta na terenie Warszawy. Dwa inne znajdują się w Centrum Handlowym Arkadia i w Galerii Młociny, czyli na północny stolicy. Teraz mieszkańcy południowej części miasta będą mogli łatwiej zapoznać się z ofertą Xiaomi. 

Zobacz: Xiaomi buduje wielką fabrykę smartfonów 5G. Co minutę z taśmy zjedzie ich 60

W Polsce będzie to natomiast już trzynasty salon. Pozostałe lokalizacje to: Kraków (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Poznań (Centrum Posnania), Katowice (Galeria Katowicka), Gdynia (Centrum Riviera), Olsztyn (Galeria Warmińska), Lublin (Galeria Lublin Plaza), Białystok (Galeria Alfa) oraz Szczecinie (Centrum Galaxy).

Za dystrybucję produktów Xiaomi w Polsce odpowiadają ALSO, Ingram Micro oraz w zakresie ekosystemu i pojazdów JBTS. 

Zobacz: Xiaomi Mi Band 3i - tania opaska dla najmniej wymagających
Zobacz: Xiaomi pracuje nad rozkładanym smartfonem z czterema aparatami. Nadchodzi Mi Fold?

Przewiń w dół do następnego wpisu