DAJ CYNK

Xiaomi świętuje 1000 salonów Mi Store, chociaż ma ich kilka razy więcej. Zapowiada promocje

Mieszko

Wydarzenia

Xiaomi świętuje 1000 salonów Mi Store

Xiaomi chwali się przekroczeniem liczby tysiąca salonów Mi Store na całym świecie. Z tej okazji firma zapowiada promocje, z których w Polsce będzie można skorzystać już od jutra. Ciekawostką jest limitowana edycja telefonu Xiaomi Mi 11 w bardzo przystępnej cenie.

W naszym kraju Xiaomi ma obecnie 21 salonów Mi Store, a ostatni otwarto niecały miesiąc temu, w łódzkiej galerii Manufaktura. Jak jednak podaje Xiaomi Polska w swoich mediach społecznościowych, na całym świecie liczba tych obiektów przekroczyła tysiąc. Co jednak ciekawe, producent dwa miesiące temu celebrował otwarcie... pięciotysięcznego salonu, ale w samych Chinach, gdzie sklepy te noszą nazwę Mi Home. Z kolei w Indiach Xiaomi świętowało otwarcie tysięcznego Mi Store już w… 2019 roku.

Zobacz: Fani Xiaomi wybrali Łódź. To tam jutro producent otworzy swój następny Mi Store

O co więc dokładnie chodzi? Rozwiązanie zagadki poznamy podczas wydarzenia, jakie odbędzie się 9 czerwca o 12:00. Tego dnia z Mi Store Westfield Arkadia w Warszawie polski oddział Xiaomi będzie nadawał specjalną transmisję i wtedy być może też podzieli się najnowszymi informacjami ze świata Xiaomi.

Jednocześnie firma zapowiada liczne promocje, a na nie będzie można liczyć już jutro w salonach Mi Store w Polsce. Zazwyczaj otwarcie nowych Mi Store wiązało się z przecenami na smartfony i inne produkty marki, tym razem będzie więc podobnie. 

Zobacz: Xiaomi Redmi Note 10 Pro: coraz bliżej ideału. To świetny telefon z jedną wadą

Xiaomi świętuje 1000 salonów Mi Store

Jedną z atrakcji ma być limitowana wersja telefonu Xiaomi Mi 11 Lei Jun Signature Edition, czyli z podpisem założyciela Xiaomi na tylnej części obudowy. Inne jest również wykończenie panelu w tym modelu. Telefon będzie można kupić w Polsce między 5 a 12 czerwca za 2999 zł, czyli kwotę niższą, niż kosztuje standardowy model. Urządzenie nie będzie dostępne w kanałach sprzedaży on-line.

Zobacz: Xiaomi Mi 11 - mistrz wydajności w konkurencyjnej cenie
Zobacz: Xiaomi Mi 11 Lite 5G - czy warto postawić na średniaka Xiaomi?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Xiaomi / Twitter

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu