DAJ CYNK

Największy salon Xiaomi w Polsce już otwarty. Tłum dopiero się zbiera

23.05.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5759

Ważne 0

0

W nowej warszawskiej Galerii Młociny został dzisiaj otwarty największy w Polsce Mi Store, czyli salon Xiaomi. Awantur i wielkich tłumów na otwarciu nie było, ale tłum powoli gęstnieje.

Salon o powierzchni 170 metrów kwadratowych znajduje się na parterze galerii. To już ósmy sklep chińskiej firmy otwarty w naszym kraju. Pozostałe znajdują się w Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Warszawie (Centrum Handlowe Arkadia), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania), Katowicach (Galeria Katowicka) oraz Gdyni (Centrum Riviera), ale w planach są już kolejne.

Zobacz: Redmi Note 5 za 499 zł w nowym salonie Xiaomi
Zobacz: Xiaomi Mi MIX 2S za 1399 zł. Kolejna promocja na otwarcie największego salonu Xiaomi w Polsce
Zobacz: Xiaomi Mi 8 za 1399 zł. To tylko jedna z promocji z okazji otwarcia nowego salonu firmy

Na otwarciu samej galerii tłum był spory, ale już przed samym salonem pojawiło się tylko kilkadziesiąt osób. Ruch zaczął jednak gęstnieć kilkanaście minut po otwarciu i obecnie jest już dosyć tłoczno.

Oprócz samego salonu w Galerii otwarto też Xiaomi Experience Zone, w którym można przetestować produkty firmy. Wśród nich znalazł się m.in. elektryczny gokart, który można przetestować na specjalnym torze. Strefa będzie otwarta przez najbliższe dwa tygodnie.

Zobacz: Wyniki Xiaomi po 1Q2019 - dwucyfrowe wzrosty najważniejszych parametrów

Podczas otwarcia dowiedzieliśmy się, że do Polski zmierzają nowe produkty Xiaomi. Wśród nich będzie kolejna generacja popularnej opaski sportowej Mi Band 4 oraz smartfon z Androidem One.

Galeria zdjęć z otwarcia nowego salonu Xiaomi

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu