DAJ CYNK

Pajacyki, czyli słitaśny róż od Nokii [wideo]

01.08.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5002

Ważne 0

0

Jeśli parametry oraz rozdawanie telefonu za półdarmo nie działają, to trzeba sięgnąć po broń ostateczną wśród pasjonatek mody, czyli lakier do paznokci w kolorze różowym. W tym właśnie kierunku postanowiła pójść Nokia przy nowej promocji swojego flagowego modelu, Lumia 900. Tonący lakieru się chwyta?

Jeśli parametry oraz rozdawanie telefonu za półdarmo nie działają, to trzeba sięgnąć po broń ostateczną wśród pasjonatek mody, czyli lakier do paznokci w kolorze różowym. W tym właśnie kierunku postanowiła pójść Nokia przy nowej promocji swojego flagowego modelu, Lumia 900. Tonący lakieru się chwyta?

W trwającej właśnie akcji promocyjnej udział biorą: Nokia Lumia 900, stylistka i manicurzystka gwiazd z Hollywood oraz limitowane wydanie lakieru do paznokci w kolorze różowym. Dużo lakieru. W ten sposób Nokia chce zachęcić płeć jeszcze piękniejszą do zakupu telefonu.



Aby podkreślić wyjątkowość projektu, spotkania z zainteresowanymi odbywać się będą tylko w trzech miastach oraz tylko po jednym dniu. Z darmowego malowania paznokci oraz kącika porad stylistycznych skorzystały już mieszkanki Fresco w Teksasie. Wkrótce z takiej możliwości będzie można skorzystać w Lone Tree w Kolorado oraz w Los Angeles w Kalifornii.

Nie wiadomo jaki będzie efekt tak różowej kampanii. Wiadomo natomiast, że w jej trakcie poleje się dużo koloru różowego. Będzie słitaśnie!

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~notes
0

2012-08-11 23:14:40

34.~Marek Ja w samsungu mam lepszą przypadłość po zapełnieniu skrzynki telefon się zawiesza i pomaga tylko hard reset. A przy odbieraniu połączeń muszę czekać 5s po aż załapie że odebrałem.

Odpowiedz

36. ~Marek
0

2012-08-04 11:21:47

No bardzo smieszne, zwlaszcza porownanie noki do rollsa. Ale cos mi sie wydaje ze coraz wiecej ludzi jest zawiedzionych ta firma,jej pomyslami, jakoscia wykonani i wogole porownaniem mozliwosci i ceny do innych producentow. Nie bez powodu nokia stacza sie po rowni pochylej.

Odpowiedz

35. ~
0

2012-08-04 06:55:33

Marek-trochę przypominasz mi tego hindusa co mówił że nigdy więcej nie kupi rollsa, bo miał się nie psuć jemu po ledwie dwudziestu latach się popsuł. A co się popsuło? No koło się popsuło-dziura się w kole zrobiła!!!

Odpowiedz

34. ~Marek
0

2012-08-04 05:39:25

Uwielbialem nokie, mialem kilkanascie modeli od czasow "kameleona". Ale to co teraz ta firma wyprawia to przegiecie - prosty przyklad: dzwoni do mnie znajoma, ja odrzucam polaczenie zeby za minute oddzwonic np. zatrzymac samochod, i co :abonent niedostepny! i tak za kazdym razem, na roznych kartach sim. Sprawdzilismy dokladnie i za kazdym razem telefon wylogowywuje sie na jakies poltorej minuty. Nie pomaga reset, zmiana oprogramowania itp. Czy jaki kolwiek telefon innego producenta ma taka przypadlosc? Watpie - niech nokia zdycha, bo ja juz nigdy nie kupie takiego szajsu.

Odpowiedz

33. ~
0

2012-08-04 05:14:33

Ta nienawiść do nokii ma chyba jakieś podłoże psychologiczne lub nawet psychiatryczne. Cokolwiek nokia by nie zrobiła jest godne pogardy i wyśmiania, jeśli to samo zrobiliby koreańce byłoby dziełem bogów. Może to odreagowanie jakichś lęków albo fobii?

Odpowiedz

32. ~F.M.
0

2012-08-02 19:44:56

ad. 31.: "system bez ekosystemu"?? Ale żeś strzelił - jak łysy grzywą o kant kuli. To że ty czegoś nie widzisz i nie rozumiesz to wcale nie znaczy, że tego nie ma. Ty pewnie dalej myślisz, że jak zamkniesz oczy to cię nie widać, Skąd ty się dzieciaq urwałeś? Z papierówki?

Odpowiedz

31. applefan_
0

2012-08-02 18:02:00

@30 super, ale jak widac niepopularny system bez ekosystemu jest kluczowy w sprzedazy a nie wykonanie.

Odpowiedz

30. ~F.M.
0

2012-08-02 12:20:40

Do ggrree: A trzymałeś w ręce Nokię Lumia 900?? Ja trzymałem (i obsługiwałem) oba. Nokia Lumia 900 to dzieło sztuki przy szajsungu galaxy II. Podobnie w kwestii jakości materiałów Nokię Luma 900 i szajsunga galaxy II dzieli przepaść. Biorąc do ręki Galaxy II ma się wrażenie, że bierze się do ręki telefon-zabawkę lub taką atrapę jak mają na wystawach, w salonach operatorów.

Odpowiedz

29. ~F.M.
0

2012-08-02 12:14:36

do jabcoko-fana (nr15): Prostacka i złośliwa uwaga - tak jak prostackie jest twoje myślenie.

Odpowiedz

28. ~ggrree
0

2012-08-02 12:08:46

"rozdawanie telefonu za półdarmo" o co tu chodzi, przecież ten telefon kosztuje więcej niż galaxy II (9100), pierwszy lepszy telefon o podobnych parametrach, kupiłbym go gdy jego cena oscylowało około 1200 zł, a nie 1600

Odpowiedz

27. ~Jakub
0

2012-08-02 10:33:52

@Manoo i co z tego firma jest dobra bardzo dobra tylko trochę zeszła nie na ten tor i w sumie od 2008 roku trochę im nie idzie przegrali bitwę na ekrany dotykowe, jak widzieli że słabo im to idzie to mogli dalej tworzy zwykłe smartphony z symbianem i klawiaturą alfanumeryczną i trochę dotykowców. Należę do młodego pokolenia XXI wieku ale do mnie dotykowce nie przemawiają w 100% za genialny pomysł. Przestali przez to robi klasyczne smartphony takie jak Np. E52 czy N73. A ten segment zadowoliłby dużą liczbę klientów. Jeśli Nokia sprzedawała by dotykowce i klasyczne przez cały czas ale klasyczne z segmentu high endowego to myślę że nie mieli by kłopotów finansowych

Odpowiedz

26. Paranoia
0

2012-08-02 10:28:44

@25 to w takim razie co ty tu robisz? i po co komentujesz? zbytnio nie obchodzą nas twoje problemy żołądkowe.

Odpowiedz