DAJ CYNK

Oppo nawiązuje współpracę z serwisem MTTC Poland

Marian Szutiak

Wydarzenia

Oppo wsparcie serwisowe MTTC Polska

Oppo poinformowało o nawiązaniu współpracy z serwisem MTTC Poland, należącym do Grupy Digital Care. Użytkownicy sprzętu tego producenta mają dzięki temu większe wsparcie serwisowe w przypadku napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych swoich smartfonów i akcesoriów.

Oppo podpisało umowę z MTTC Poland. Zgodnie z nią serwis będzie wykonywał na rzecz chińskiego producenta naprawy w ramach gwarancji sprzętu. Każdy klient, który kupi produkty Oppo w Polsce lub za granicą, w przypadku awarii swojego urządzenia będzie mógł dokonać naprawy w serwisie MTTC. Firma będzie wykonywała również naprawy pogwarancyjne. MTTC jest jednym z dwóch autoryzowanych serwisów Oppo w Polsce.

Zobacz: Oppo Reno7 Lite 5G debiutuje w Polsce. Zobacz, co dostaniesz w promocji
Zobacz: Telefony Oppo z aktualizacją do ColorOS 12. Jakie modele w Polsce?

Oppo MTTC Poland baner

Wkrótce uruchomione zostaną kolejne kanały komunikacji z MTTC – specjalna infolinia, portal internetowy do zgłaszania napraw i sprawdzania ich statusu oraz punkt stacjonarny walk-in w serwisie MTTC na warszawskim Mokotowie, przy ul. 1 Sierpnia 6A. Będzie w nim można osobiście dostarczyć lub odebrać telefon, a także wykonać ekspresową naprawę wybranych usterek lub uszkodzeń nawet w godzinę.

Zobacz: Sony prezentuje nowe smartfony. Xperia 1 IV ma prawdziwy zoom optyczny
Zobacz: Apple zabija legendę. Tego produktu już nie kupicie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Oppo

Źródło tekstu: Oppo

Przewiń w dół do następnego wpisu