DAJ CYNK

Nowa promocja w Plusie

13.02.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4911

Ważne 0

0

14. lutego zostanie wprowadzona w Plusie nowa promocja dla klientów indywidualnych - "Trzygłowy Gratis".

14. lutego zostanie wprowadzona w Plusie nowa promocja dla klientów indywidualnych - "Trzygłowy Gratis".

Nowa promocja zastępuje promocję "Wielka Wyprzedaż w Plusie". W ofercie pojawił się telefonu: Sony Ericsson W300i.

Z promocją "Trzygłowy Gratis" powiązana jest promocja "Dodawanie Godzin Gratis", w ramach której każdy nowy abonent ma możliwość uruchomienia pakietu "Dodawanie Godzin" na promocyjnych warunkach. Przez 6 kolejnych okresów rozliczeniowych nie będzie pobierana opłata miesięczna za korzystanie z uruchomionego pakietu. Po okresie promocyjnym wybrany pakiet jest deaktywowany.

W dniu dzisiejszym został wyłączony pakiet "Dodawanie Godzin Taniej dla Abonentów", który był dostępny w ofercie PWA z jednoczesną zmianą taryfy na Godziny.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~andrew
0

2007-02-15 12:30:49

bsoh, jak czytam, jakie zabiegi robicie, by płacic mniej. To chore, bo w tak-taku są Normalne taryfy, bonusów wiele i nic nie przepada.A wy musicie kupować na allegro na ileś tam do pprzodu-polak potrafi:P

Odpowiedz

13. ~andrew1
0

2007-02-14 20:23:30

Spadła także cena Samsunga E250 w Godzinach 55 do 1 zł

Odpowiedz

12. ~ktos
0

2007-02-14 15:00:24

@Neo szczegolnie jesli zakupisz karte przedluzajaca waznosc o 6 miesiecy na allegro :) tak jak robie z simplusem wychodzi okolo 16 zl na miesiac :) i nie interesuje mnie ze tego nie ma w abonamecie i trzeba dodatkow placic :) np gprs :)

Odpowiedz

11. Neo
0

2007-02-14 13:27:02

słuszne obserwacje ktosiu. Z moich jeszcze wynika, że prepaid i to nie wiem, czy by nie bł lepszy prepaid erowy, czyli tak-tak.

Odpowiedz

10. ~ktos
0

2007-02-14 13:16:13

a kiedy wprowadza jakies nowe promocje dla klientow ktorzy posiadaja juz telefonik a interesuje ich tylko sam abonament bo jak obserwuje to nic sie nie zmienia i bardziej oplaca sie pozostac w prepaid niz na abonamen brac :)

Odpowiedz

9. ~andrew
0

2007-02-14 12:05:35

a jak nie abo, tylko prepaid, to tylko w Tak-Taku.To jedyny rozsądny prpaid, który nie oddziela w sieci, na -poza sieć, i u którego bonusy są przez cały rok.POp nie daje klientowi nic po niskich kosztach, a S+ stoi w miejscu.Tak jak 80gr z aminute w Popie od 2ch lat.

Odpowiedz

8. ~
0

2007-02-14 11:58:52

@7 zgadzam sie z toba. tak jak kiedys nie oplacalo sie miec prepaida, tak teraz nie oplaca sie abo. zobaczymy co pokaze Play. podejrzewam, ze rewolty w abonamentech nie bedzie, a jezeli moje podejrzenia sie sprawdza to przechodze po zakonczeniu cyrografu do Sim+ lub do EryFun

Odpowiedz

7. ~dial
0

2007-02-14 11:38:49

kiedy ci wszyscy operatorzy zaczną coś oferować w zamian za te długie kontrakty? telefony w promocjach są po cenach giełdowych, rozmowy, nawet te w taryfach biznesowych są droższe, niż w niektórych ofertach pre-paid... paranoja! wystarczy, żeby ktoś umiał liczyć i nie ma szans, żeby skorzystał z oferty promocyjnej...

Odpowiedz

6. ~wert
0

2007-02-14 10:36:11

a kogo obchodzi Plus?

Odpowiedz

5. ~spiwem
0

2007-02-14 10:28:23

Swietna oferta:))) w koncu szarpneli sie na gest

Odpowiedz

4. ~Plusak
0

2007-02-14 10:18:35

Hehe... te negatywne komentarze to pewnie od pracowników Ery... ;)

Odpowiedz

3. ~kacha
0

2007-02-14 09:15:50

PLUS The best!!!

Odpowiedz