DAJ CYNK

Inea ma nowego szefa finansów

msnet

Wydarzenia

Inea nowy CFO

25 października Robert Biedrzycki obejmuje stanowisko CFO w spółce Inea, gdzie będzie odpowiadał za obszar finansowy oraz cyfrową transformację wielkopolskiego operatora.

Robert Biedrzycki dołącza do zarządu spółki Inea, obejmując funkcję CFO, odpowiedzialnego za całokształt kwestii finansowych operatora oraz Digital Transformation. Robert Biedrzycki jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, Wydziału Finansów i Bankowości. Swoje wcześniejsze doświadczenia w obszarze finansów zdobywał w takich firmach, jak Avenga, Lagardere, Allegro Group i Biomet.

Dziękuję za zaufanie i cieszę się, że mogę dołączyć do organizacji na tak ważnym dla niej etapie. Przed nami nowe wyzwania i jeden, nadrzędny cel – dostarczanie szybkiego i niezawodnego Internetu światłowodowego oraz pozostałych usług INEA do jak największej grupy mieszkańców naszego kraju. Z przyjemnością będę wspierał spółkę w ich realizacji.

– powiedział Robert Biedrzycki, CFO spółki Inea

Witamy Roberta na pokładzie. Jestem przekonany, że jego umiejętności i doświadczenie zawodowe jeszcze bardziej wzmocnią INEA i pomogą nam mierzyć się z nowymi wyzwaniami oraz osiągać kolejne sukcesy.

– powiedział Maciej Piechociński, prezes spółki Inea

Zobacz: Internet w Polsce przyspieszył po wakacjach. SpeedTest.pl podsumowuje wrzesień 2021
Zobacz: Inea dzieli się na dwie spółki: operatora hurtowego i dostawcę usług

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Inea

Źródło tekstu: Inea

Przewiń w dół do następnego wpisu