DAJ CYNK

Apple ogłasza datę konferencji WWDC 2021

msnet

Wydarzenia

Apple WWDC 2021 data

Firma Apple wyznaczyła datę kolejnej konferencji dla deweloperów, czyli Worldwide Developers Conference (WWDC). Podobnie jak rok temu, tegoroczne wydarzenie będzie wyłącznie online i będzie bezpłatne dla wszystkich programistów.

Konferencja dla deweloperów WWDC 2021 odbędzie się w dniach od 7 do 11 czerwca tego roku. Podczas corocznego wydarzenia, które ponownie przyjmie formę online, firma Apple prezentuje między innymi nowe wersje swoich systemów operacyjnych iOS, iPadOS, watchOS, macOS i tvOS. Identycznie będzie i tym razem, co potwierdził amerykański gigant w swoim ogłoszeniu.

Zobacz: iOS 15 trafi na pokład iPhone'a 7 i nowsze smartfony Apple'a
Zobacz: W maju rusza produkcja układów Apple A15 Bionic do iPhone'ów 13

Programiści z kolei mogą po nadchodzącym wydarzeniu oczekiwać sesji online, laboratoriów 1:1, pełnych wskazówek technicznych, a także nowych sposobów interakcji programistów z inżynierami i projektantami Apple. Młodzi programiści mogą wziąć udział w wyzwaniu Swift Student Challenge, gdzie ich zadaniem jest stworzenie interaktywnej sceny, której można doświadczyć w 3 minuty na swift playgrounds. Swoją pracę należy zgłosić do 19 kwietnia tego roku pod tym adresem.

Kochamy gromadzić naszych programistów każdego roku podczas WWDC, gdzie mogą poznać nasze najnowsze technologie i łączyć się z inżynierami Apple. Pracujemy nad tym, aby WWDC21 było największe i najlepsze, cieszymy się też, że możemy zaoferować deweloperom Apple nowe narzędzia do ich wspierania podczas tworzenia aplikacji, które zmieniają sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i bawimy się.

– powiedziała Susan Prescott, wiceprezes Apple, Worldwide Developer Relations and Enterprise and Education Marketing

Zobacz: Android 12: Google pracuje nad trybem jednoręcznym
Zobacz: Android 12 przyniesie duże zmiany w interfejsie użytkownika

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Apple

Przewiń w dół do następnego wpisu