DAJ CYNK

Player.pl dostępny w kolejnych krajach Europy. Poza Polską jest ich już 12

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 9327

Od 15 kwietnia bieżącego roku programy i seriale TVN oraz Discovery Polska można oglądać poza Polską w 12 krajach Europy. Dostęp do pakietu TVN International na platformie player.pl rozszerzono o Francję, Niemcy, Austrię, Belgię, Włochy i sześć innych krajów Unii Europejskiej. Mieszkańcy nowo dodanych rynków mogą skorzystać z tego pakietu dzięki darmowemu dostępowi przez 15 dni, a później zakupić go w promocyjnej cenie. 

Pakiet TVN International jest ofertą umożliwiającą legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio stacji TVN oraz Discovery Polska poza granicami naszego kraju. Obejmuje on treści z kanałów ITVN, ITVN Extra i TVN24. Na widzów czekają produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka, w tym takie produkcje jak reality show „Big Brother”. Aby otrzymać dostęp do specjalnej oferty programowej należy wykupić pakiet TVN International w serwisie OTT nadawcy – player.pl.

Wcześniej zagraniczna oferta programowa TVN i Discovery Polska dostępna była w sieci tylko w Wielkiej Brytanii. 15 kwietnia zasięg ten został poszerzony o takie kraje, jak Austria, Belgia, Cypr, Estonia, Francja, Grecja, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia i Włochy.

Zobacz: Disney+ wystartuje 12 listopada. Miesięczny abonament to niecałe 7 dolarów. Czy będzie dostępny w Polsce?
Zobacz: NASA TV UHD to kolejny kanał w jakości 4K w ofercie nc+
Zobacz: UPC Polska wzbogaca pakiet Select

- Udostępnienie pakietu TVN International na kolejnych rynkach to dla nas bardzo ważny moment, bo do tej pory treści TVN i Discovery Polska w ogóle nie były dostępne na niektórych terytoriach np. w Danii, Włoszech czy Austrii. Teraz jest to możliwe dzięki usłudze w player.pl. W dalszych etapach będziemy poszerzać dostęp do pakietu o inne kraje, a usługa będzie na bieżąco rozwijana.

- powiedział Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji Discovery Polska

- Rozwój dostępu do serwisu player.pl poza granicami kraju jest dla nas niezwykle ważny. Jesteśmy liderem polskiego rynku legalnych serwisów OTT i cieszy nas fakt, że coraz więcej Polaków przebywających za granicą może oglądać nasze programy.

- powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 zł (cena regularna to 65 zł). Z okazji rocznicy wystartowania kanału ITVN - 29 kwietnia stacja świętować będzie swoje 15. urodziny – widzowie mogą wypróbować usługę za darmo przez okres 15 dni.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.promocja.player.pl/tvn-international.

Zobacz: Polacy 30 lat temu zaczęli oglądać telewizję satelitarną
Zobacz: Wiosenne "okno otwarte" w Cyfrowym Polsacie. Abonenci platformy mogą z niego korzystać do 5 maja
Zobacz: Netflix Polska znowu coś testuje. Tym razem brak okresu testowego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TVN

Przewiń w dół do następnego wpisu