DAJ CYNK

W Orange Flex rozdają bonusy na start z Revolut

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

W Orange Flex rozdają bonusy na start z Revolut

Orange ogłasza nową promocję w ofercie Flex - za założenie bezpłatnego konta w Revolut można otrzymać kwotę 50 zł. To już kolejna tego propozycja po ostatnim programie „polecaj i zarabiaj”.

Zobacz: Polecaj Orange Flex i zarabiaj po 50 zł dla siebie i dla osoby korzystającej z polecenia
Zobacz: Orange Flex ma bardzo tanie połączenia międzynarodowe

Swój program „polecaj i zarabiaj” w Orange Flex operator ogłosił pod koniec września. W programie tym zyskuje osoba, która poleca i ta, która korzysta z tej propozycji.  Trzeba tylko zachęcić znajomych, by dołączyli do oferty Orange Flex. Żeby takie polecenie zostało uznane za ważne, nowy użytkownik oferty musi z niej korzystać ponad miesiąc. Po takim czasie osoba polecająca, jak i ta, która skorzystała z polecenia, otrzymają po 50 zł. Bonus wpłynie na konto w aplikacji Orange Flex. Pieniądze z łatwością można zwrócić na kartę płatniczą poprzez jedno kliknięcie w zakładce „Polecaj i zarabiaj” w aplikacji. 

Teraz operator daje okazję, by otrzymać kolejne 50 zł. Wystarczy wejść pod adres promocji: https://www.revolut.com/pl-PL/aff/29/OrangePL  i założyć bezpłatne konto w Revolut, a bonus w wysokości 50 zł wpłynie w formie przelewu na otworzone konto w Revolut.

Zobacz: Orange Flex: nowe plany i więcej GB
Zobacz: Orange Flex to oferta na kartę. Odkryliśmy to przenosząc numer

Promocja trwa do odwołania. Więcej informacji o promocji znajduje się tu:

Czym jest Revolut? Ten fintechowy start-up powstał. by „postawić bankowy sektor finansowy na głowie”. Konsumenci mogą założyć konto w aplikacji Revolut w 3 minuty, bezprowizyjnie płacić nim za granicą w ponad 150 walutach, wymieniać i przechowywać środki w 29 walutach lub wysyłać przelewy międzynarodowe i krajowe bez marży i dodatkowych opłat, po kursie międzybankowym. Revolut obsługuje w Polsce blisko 700 tys. klientów indywidualnych i ponad tysiąc firm.

Zobacz: Revolut otwiera dostęp do handlu akcjami użytkownikom kart Standard i Premium
Zobacz: Revolut: mamy w Polsce już pół miliona użytkowników

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Instragram Orange Flex

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu