DAJ CYNK

W Asystencie Huawei dzięki eSky.pl kupisz bilety lotnicze, zarezerwujesz hotel...

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2415

W Asystencie Huawei dzięki eSky.pl kupisz bilety lotnicze, zarezerwujesz hotel..

Huawei bez ekosystemu Google musi nieustannie szukać własnych zamienników dla usług amerykańskiego giganta. Dotyczy to także funkcji asystenta. W rozwiązaniu Huawei wkrótce pojawią się ciekawe udogodnienia dla turystów i osób podróżujących służbowo. Dostarczy je eSky.pl.

Zobacz: Asystent Huawei konkurencją dla Google'a. Można już pobrać wersję beta

Huawei od kilku miesięcy rozwija swojego Asystenta, czyli zamiennik dobrze znanego rozwiązania firmy Google. Aplikacja dostępna jest już między innymi w smartfonach z serii P40. Chociaż do funkcjonalności, jaką zapewnia Asystent Google, jego chińskiej wersji wciąż jest daleko, to jednak Huawei krok po kroku dodaje nowe usługi. Teraz producent wprowadza ciekawe udogodnienia dla osób, które planują podróże zagraniczne.

Od jakiegoś czasu w Huawei App Gallery dostępna jest aplikacja eSky, a teraz marki zacieśniają współpracę. Firma eSky.pl została wybrana jako dostawca ofert podróży dla posiadaczy smartfonów Huawei w całej Europie. Treści z aplikacji eSky zaciągane mają być bezpośrednio do kart SmartCare, które są nieodłączną częścią Asystenta Huawei. Dzięki integracji aplikacji eSky z Asystentem Huawei, osoby planujące podróż za pomocą Kart SmartCare będą mogły szybko wyszukać najbardziej atrakcyjne połączenia lotnicze oraz łatwo kupić bilety

Zobacz: Za trzy lata asystent głosowy przemówi niemal w każdym samochodzie, w twoim na 95% też!

Na tym jednak nie koniec. Następnym etapem ma być umożliwienie użytkownikom Asystenta Huawei rezerwacji hoteli oraz wynajmu samochodów na całym świecie. I nie tylko dla Polaków - eSky.pl będzie dostarczać treści w aż 29 różnych językach dla posiadaczy telefonów Huawei.

Asystent Huawei dostępny jest smartfonach z serii P40, można go też pobrać z Huawei App Gallery. Poza serią P40 dostępny jest także na urządzeniach Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro z interfejsem EMUI 10. Posiadacze pozostałych smartfonów Huawei z EMUI 9.1 i wyższym mogą pobrać Huawei Assistant, korzystając z kampanii promocyjnej Early Birds ze strony HMS.

Zobacz: Asystent Google w Polsce. Miało być tak pięknie, a jest bez sensu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: eSky.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu