DAJ CYNK

Virgin Mobile: internet do 1500 GB przez rok, 300 GB na start

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Virgin Mobile: internet do 1500 GB

Virgin Mobile niezbyt często pojawia się z promocjami. Tym razem należąca do Playa sieć proponuje duże paczki internetu dla użytkowników oferty na kartę. Można dostać nawet 1500 GB.

Virgin Mobile proponuje nawet 1500 GB dla nowych klientów oferty na kartę, w tym 300 GB na start. Obecni użytkownicy mogą z kolei liczyć na 1350 GB. W obydwu wariantach jest to możliwe dzięki ofercie na 1200 GB internetu przez rok, po 100 GB miesięcznie z pakietem #GIGAMAKS.

Virgin Mobile: 300 GB na start

Żeby zdobyć bonusowe gigabajty w Virgin Mobile na kartę, wystarczy aktywować starter lub przenieść numer do sieci i doładować konto kwotą co najmniej 10 zł. 

Każda osoba, która wykona te kroki, będzie mogła wykorzystać kod USSD *222*150# – wystarczy go zatwierdzić w telefonie, by cieszyć się paczką 150 GB.

Drugi pakiet z taką samą ilością danych czeka na wszystkich, także obecnych klientów, którzy kodem *222*30# aktywują pakiet #GIGAMAKS zawierający nielimitowane połączenia, SMS-y i 30 GB za 30 zł miesięcznie. Po włączeniu na konto zostanie przyznane kolejne 150 GB.

1200 GB przez rok w Virgin Mobile

Virgin Mobile przygotował też dla swoich użytkowników pakietu #GIGAMAKS bonusowe paczki 100 GB przyznawane co miesiąc, nawet przez kolejne 12 miesięcy. Wystarczy raz zatwierdzić kod *222*1200#, a po każdym odnowieniu pakietu #GIGAMAKS nowy transfer trafi automatycznie na konto klienta. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownicy nie będą musieli pamiętać o ponownym odebraniu bonusu, a mogą zyskać aż 1200 GB przez cały rok.

Starter Virgin Mobile można kupić online przez virginmobile.pl, przez infolinię, a także w sklepach: Żabka, Freshmarket, Poczta Polska, Telakces, Teletorium, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Świat Prasy, Salony Prasowe oraz niezależne kioski i punkty GSM.

Zobacz: T-Mobile i Żabka z nową akcją: dostaniesz 1200 GB i hot-doga
Zobacz: Orange: darmowe gigabajty, usługa lub voucher. Trzy prezenty w środę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: P4/Virgin Mobile

Źródło tekstu: Virgin Mobile