DAJ CYNK

T-Mobile i Żabka z nową akcją: dostaniesz 1200 GB i hot-doga

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

startery T-Mobile

T-Mobile wraca z promocją, którą organizował już w podobnej formie kilka miesięcy temu wraz z siecią Żabka. Korzystając z tej okazji, można zgarnąć 1200 GB i hot-doga.

Od 7 września osoby, które kupią dowolny starter T-Mobile na kartę w jednym ze sklepów sieci Żabka, otrzymają bon uprawniający do odbioru hot-doga w prezencie. Dodatkowo starter pozwoli na skorzystanie ze znanej już dobrze oferty z 1200 bonusowymi GB przez 365 dni. Promocja z bonem potrwa do 11 października.

T-Mobile i Żabka 1200 GB hot-dog - plakat promocji

T-Mobile – 1200 GB w aplikacji

Klienci, którzy kupili starter T Mobile, mogą aktywować w aplikacji „Mój T Mobile” promocję „Rok internetu za darmo” i otrzymać łącznie 1200 GB ważne przez 365 dni. 

Wystarczy zasilić konto i aktywować ofertę „Bez Limitu L” za 30 zł miesięcznie, „Bez Limitu L+UA” za 35 zł albo „Bez limitu XL” za 39 zł, a następnie zlecić uruchomienie promocji „Rok internetu za darmo” w aplikacji. 

Pierwszy pakiet 100 darmowych gigabajtów w tej promocji jest od razu do dyspozycji użytkownika, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) posiadacz usługi otrzyma w dniu odnowienia oferty „Bez limitu”.

Oferty „Bez limitów” w wariantach L, L+UA i XL w taryfie GO! to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, pakiet internetu oraz usługa Supernet Video, pozwalająca na oglądanie filmów bez limitu danych. 

W pakiecie „Bez limitu L” za 30 zł miesięcznie klienci otrzymują 15 GB co 30 dni, a także dodatkowe 15 GB po doładowaniu za 30 zł za sprawą promocji „GB po doładowaniu”. W połączeniu z promocją „Rok Internetu za darmo” posiadacz opcji „Bez limitu L” może więc uzyskać aż 1560 GB do wykorzystania przez cały rok.

Z kolei w pakiecie „Bez limitu L+UA” za 35 zł użytkownicy zyskują dodatkowo nielimitowany dostęp do komunikatorów takich jak Viber, WhatsApp oraz Messenger bez limitu danych, a także 1000 minut na rozmowy międzynarodowe z Ukrainą do sieci Vodafone.

W przypadku pakietu „Bez limitu XL” za 39 zł klienci mogą liczyć na paczkę 20 GB (+20 GB po doładowaniu za 39 zł) z dostępem do 5G oraz Supernet Video w jakości HD. Dodając do tego bonusowe 1200 GB, użytkownicy łącznie otrzymują nawet 1680 GB w ciągu roku.

Regulamin oraz wszystkie informacje na temat promocji „Rok internetu za darmo” oraz „Bez limitów” znajdują się na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl, a regulamin promocji, w tym lista sklepów biorących udział w promocji, dostępny na www.zabka.pl/akcje-promocyjne

Zobacz: T-Mobile zapłaci 6 rat za iPhone’y. Są kolejne modele
Zobacz: T-Mobile szaleje. Będzie oddawać klientom pieniądze

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl. T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu