DAJ CYNK

T-Mobile szaleje. Będzie oddawać klientom pieniądze

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile szaleje. Będzie oddawać klientom pieniądze

T-Mobile zachęca do kupowania smartfonów bezpośrednio w jego ofercie. Argumentem ma być gwarancja najniższej ceny i zwrot różnicy, gdyby się jednak okazało, że gdzieś indziej jest taniej.

Kupowanie smartfonów bezpośrednio u operatorów nie jest już tak popularne, jak w czasach ofert „za 1 zł”, niemniej wielu klientów wciąż decyduje się na taką opcję. Pomagają w tym specjalne okazje u operatorów, którzy oferują wybrane modele w cenach konkurencyjnych do zwykłych sklepów. 

T-Mobile idzie jeszcze dalej – daje gwarancję najniższej ceny

T-Mobile ruszył z akcją, w której klienci będą mogli kupić wybrane smartfony w najlepszej cenie na rynku – taniej niż w największych elektromarketach lub u innych operatorów. W regulaminie wymienione są następujące sieci: RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Plus, Orange oraz Play.

T-Mobile jest tak bardzo przekonany, że jego oferta będzie najniższa, że daje gwarancję najniższej ceny. A co będzie, gdy jednak gdzieś będzie taniej? Wówczas klientowi będzie się należeć rekompensata – otrzyma zwrot tej różnicy cenowej. Rekompensata przysługiwać będzie po zawarciu umowy sprzedaży.

W trakcie promocji T-Mobile będzie systematycznie analizować i porównywać ceny smartfonów nią objętych. Jeżeli w jednym ze wskazanych sklepów cena spadnie i będzie niższa niż w T-Mobile, operator stworzy nową wersję promocji z odpowiednio obniżoną ceną tego smartfonu. Może jednak go też usunąć z promocji. Zmiana listy smartfonów albo usunięcie go z promocji nie wpłynie jednak na uprawnienia klienta, który kupił lub zamówił smartfon przed datą takiej zmiany.

T-Mobile daje gwarancję najniższej ceny smartfonów  lista modeli

Akcja jest cykliczna, więc w kolejnej odsłonie pojawiać się będą inne modele. W pierwszej edycji, na początek T-Mobile proponuje następujące telefony:

  • Motorola Moto E32s 3/32 GB za 599 zł, 
  • Xiaomi Redmi Note 10S 64 GB za 1049 zł, 
  • Samsung Galaxy A33 5G 6/128 GB za 1499 zł,
  • Oppo Reno7 Lite 5G 8/128 GB za 1899 zł,
  • Samsung Galaxy S21 FE 5G 6/128 GB za 2989 zł. 

Telefony oferowane są wraz z umową, ale także bez abonamentu, w opcji zakupu na raty. Szczegóły akcji są dostępne w poniższym regulaminie oraz na stronie promocji.

Zobacz: T-Mobile: internet domowy bez limitu, nowa oferta
Zobacz: T-Mobile zapowiada przydatną nowość w usługach na kartę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile