DAJ CYNK

T-Mobile: internet domowy bez limitu, nowa oferta

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon T-Mobile

T-Mobile przygotował nową ofertę na internet domowy bez limitów, z umową na 12 miesięcy. Można z niej skorzystać w internetowym sklepie operatora, korzystając przy tym ze zniżki „Korzyści dla domu” w przypadku klientów, którzy posiadają już abonament komórkowy w magentowej sieci.

T-Mobile przygotował nową odsłonę mobilnego internetu domowego bez limitu w trzech prędkościach – 30 Mb/s, 60 Mb/s lub 90 Mb/s. Tym razem użytkownicy mogą podpisać krótszą umowę – tylko na 12 miesięcy i potem zdecydować, czy chcą ją przedłużyć.

T-Mobile: jak skorzystać z oferty na internet domowy?

Żeby skorzystać z nowej propozycji T-Mobile, należy wejść na stronę oferty: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/internet-tmobile?oferta=lte&kontrakt=12 i wybrać jedną z trzech opcji, najbardziej dostosowaną do potrzeb i oczekiwań użytkownika. 

Klienci do wyboru mają następujące warianty prędkości usługi:

  • Internet domowy S: 30 Mb/s za 60 zł miesięcznie,
  • Internet domowy M: 60 Mb/s za 70 zł miesięcznie,
  • Internet domowy L: 90 Mb/s za 90 zł miesięcznie. 

Ceny uwzględniają rabat 10 zł na miesiąc za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność. W każdym wariancie obowiązuje umowa na rok, a po zakończeniu tego okresu użytkownik sam decyduje, czy przedłuża umowę – wtedy obowiązują miesięczne ceny 80, 90 i 110 zł (z rabatami). W wariancie 90 Mb/s można też skorzystać z łączności 5G.

T-Mobile internet domowy bez limitu, cennik

T-Mobile przekonuje, że taka oferta sprawdzi się zarówno u rodzin z dziećmi, które lada moment powrócą do nauki w szkołach, jak i u studentów, którzy już wkrótce rozpoczną nowy rok akademicki.

Ponadto klienci T-Mobile, którzy mają już abonament komórkowy w sieci, mogą zakupić ofertę nielimitowanego internetu domowego ze zniżką 20 zł w ramach programu „Korzyści dla domu”.

Co więcej, w ramach oferty klient otrzymuje router domowy, z dodatkową opłatą na start od 19 zł. Do wyboru są cztery modele:  Alc LINKHUB LTE cat7 Home Station, TCL LINKHUB LTE Cat13, ZTE MF286R i ZTE MF286D. Ceny za model zależą od wariantu oferty.

Więcej szczegółów w regulaminie:

Zobacz: T-Mobile poleca sportowy MIX BOX na dobry powrót do szkoły
Zobacz: T-Mobile zapowiada przydatną nowość w usługach na kartę

Ankieta
12%
15%
14%
17%
32%
10%

Wszystkich głosujących: 760

Źródło ankiety: T-Mobile: internet domowy bez limitu, nowa oferta

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu