DAJ CYNK

Vectra ma nową ofertę. Zamawiasz dziś, korzystasz jutro

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Vactra ma nową ofertę. Zamawiasz dziś, korzystasz jutro

Vectra ogłosiła start nowej oferty, która jest skierowana do osób chcących skorzystać z usług telekomunikacyjnych od razu, nawet następnego dnia od złożenia zamówienia.

W dzisiejszym świecie klienci chcą szybkiej reakcji i produktów dostarczanych natychmiast. Czekanie przez klika czy nawet kilkanaście dni na podłączenie usług telekomunikacyjnych jest dla wielu z nas nie do przyjęcia. Dlatego Vectra przygotowała ofertę, która – przynajmniej teoretycznie – idealnie wpisuje się w aktualne wymagania rynkowe, gwarantując szybką odpowiedź na potrzeby klientów oraz – jak twierdzi operator – podkreślając pozycję firmy jako lidera w dostarczaniu nowoczesnych i efektywnych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Zobacz: Vectra podnosi ceny. Część klientów zapłaci więcej
Zobacz: Vectra podnosi ceny, a UOKiK stawia zarzuty (aktualizacja)

Vectra oferuje podłączenie Internetu i telewizji już na następny dzień od zamówienia, a w wypadku niemożności realizacji usługi w wyznaczonym terminie, klient otrzyma od operatora miesiąc abonamentu gratis. Oferta dotyczy nowych klientów i tych obecnych, którzy zawierają umowy na nowe usługi z okresem zobowiązania. Obejmuje wszystkie dostępne pakiety Internetu i telewizji. Wśród nich znaleźć można oferty samego Internetu światłowodowego, na przykład o prędkości 450 Mb/s za 59,99 zł miesięcznie, 900 Mb/s za 74,99 zł miesięcznie czy 1,2 Gb/s za 104,99 zł miesięcznie, a także pakiety łączone, takie jak Internet 450 Mb/s z 85 kanałami telewizyjnymi za 74,99 zł miesięcznie, 600 Mb/s z 143 kanałami TV za 99,99 zł miesięcznie czy 1,2 Gb/s w pakiecie ze 183 kanałami telewizyjnymi i pakietem Eleven Sports za 119,99 zł miesięcznie. We wszystkich wypadkach obowiązuje opłata za wypożyczenie modemu w wysokości 4,99 zł miesięcznie.

Vectra na jutro baner

Swój najszybszy Internet światłowodowy 1,2 Gb/s Vectra może dostarczać już do ponad 3 mln gospodarstw domowych będących w zasięgu sieci operatora. Dotyczy to mieszkańców ponad 600 miejscowości, zarówno dużych (Warszawa, Szczecin, Wrocław, czy Katowice), jak i tych mniejszych. Operator chwali się, że jakość jego usług jest potwierdzona zewnętrznymi badaniami, w tym przez SpeedTest.pl. Wyniki za rok 2023 wskazują, że Vectra utrzymuje czołową pozycję w zakresie prędkości Internetu domowego w Warszawie i znajduje się na pierwszej pozycji w ponad 60 innych miejscowościach w całej Polsce. Dodatkowo, według wspomnianego raportu, Vectra oferuje średnią prędkość pobierania na poziomie 215 Mb/s, odnotowała także największy postęp w kategorii wskaźnika PING, który spadł o 14%.

Vectra "Mówisz, masz" baner

Zobacz: T-Mobile odpala nowe oferty 5G Bardziej. Dla milionów klientów
Zobacz: Plus włącza kumulację gigabajtów. Do zgarnięcia nawet 5200 GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Vectra

Źródło tekstu: Vectra