DAJ CYNK

UPC wprowadza dekoder 4K TV BOX oraz nowe pakiety internetowe i mobilne

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 98222

UPC wprowadza dekoder 4K TV BOX oraz nowe pakiety internetowe i mobilne

UPC Polska wprowadza dziś do swojej oferty nowy dekoder UPC 4K TV BOX. Jednocześnie operator zaprezentował nowe oferty telewizji, a także pakiety internetowe i mobilne.

Nowy dekoder UPC 4K TV BOX ma niewielkie wymiary (80 x 80 x 18 mm, waga 97 gramów). Sterowane głosem urządzenie zapewnia dostęp do telewizji na żywo, Replay TV, wideo na żądanie oraz szeregu aplikacji (np. YouTube). Oprócz obrazu 4K oferuje dźwięk przestrzenny Dolby. Pozwala też strumieniowo przesyłać na ekran telewizora treści tworzone przez użytkowników na ich telefonach. 

Zobacz: Work & Fun – nowa oferta w UPC Biznes

Dzięki integracji z Horizon GO, treści oglądane na urządzeniach mobilnych można oglądać dalej na telewizorze, i odwrotnie. Dekoder ma też możliwość zasilania ze złącza USB przez telewizor, a łączność Wi-Fi umożliwia podłączenie do telewizora w dowolnym pomieszczeniu i tworzenie rozwiązania multiroom.

Obudowa dekodera wykonana jest w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. W porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, w dekoderze UPC 4K TV BOX zużycie energii zostało zmniejszone o 77% i utrzymuje się na poziomie poniżej 5W, nawet podczas oglądania treści w wysokiej rozdzielczości 4K.

Nowe oferty telewizji i internetu

Dekoder 4K TV BOX  pojawił się na rynku wraz z kampanią „Back to School”, podczas której operator proponuje nowe oferty. 

Portfolio obejmuje nowe pakiety internetowe, w tym zupełnie nową prędkość do 750 Mb/s. UPC 4K TV BOX dostępny jest wraz z pakietem telewizyjnym MAX i internetem w technologii GigaConnect w trzech konfiguracjach: z internetem 500 Mb/s za 89,99 zł, z internetem 750 Mb/s za 99,99 zł i z prędkością 1 Gb/s za 119,99 zł. 

Zobacz: Dune HD Realbox 4K – nowy odtwarzacz sieciowy z Androidem i procesorem Realtek 1395
Zobacz: PLAY NOW TV z nową ofertą oraz ulepszonym dekoderem TV BOX

Ponadto klienci otrzymają dostęp do rozwiązania Horizon 360, czyli maksymalnej integracji dekodera z aplikacją oraz Replay TV. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na jedno z powyższych rozwiązań, mogą otrzymać dostęp do pakietu HBO przez 10 miesięcy oraz kartę SIM z pakietem danych do 45 GB lub 50% rabatu na 4 miesiące od ceny abonamentu.

Dwa razy większe pakiety mobilne

Również usługi mobilne pojawiają się w nowej odsłonie. Dostępne będą bez zobowiązania lub w umowie na 12 miesięcy.  Podpisując umowę, klienci otrzymają w prezencie dwukrotnie zwiększony pakiet danych oraz trzy miesiące korzystania z usługi za 0 zł. Do wyboru są trzy pakiety: SMART 10 GB (29,99 zł), COMFORT 20 GB (39,99 zł) oraz VIP 40 GB (59,99 zł).

Zobacz: Nowe smartfony Samsunga w ofercie mobilnej UPC Polska
Zobacz: Play stawia na Amazon Prime Video

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu